Karnawałowe stroje są super!

Wiedziałem, że ten rok zacznie się dobrze. Miałem szczęście, i zostałem zaproszony przez dziewczynę, w której jestem zakochany na bal karnawałowy. Nie wiedziałem jednak jaki strój dla siebie wybrać, więc zaangażowałem mamę i brata do pomocy. Tej nocy musiałem błyszczeć, by Jola widziała we mnie ideał!

Wybór stroju karnawałowego dla dorosłego

stroje karnawałowe dla dorosłych ze sklepuKiedy posiada się prawie dwa metry wzrostu, ciężko jest znaleźć odpowiedni strój dla siebie. Wiedziałem z mamą i bratem, że stroje karnawałowe dla dorosłych ze sklepu to najlepsze rozwiązanie. Szycie stroju nie miało żadnego sensu: po pierwsze brak umiejętności mojej rodzicielki, po drugie ilość materiału wymagana do skonstruowania wygodnego ubioru. Chcąc nie chcąc, najlepiej pasował dla mnie strój stracha na wróble. Co prawda był świetnie skrojony i bardzo wygodny, dlatego wiedziałem, że Jola będzie zadowolona. Zwłaszcza, że sama się przebierała za złą czarownicę, tak więc tworzyliśmy zgraną parę. Musiałem przyznać, iż stresowałem się przed samym balem. Przeczuwałem świetną zabawę, która miała zapewnić mi niesamowite wspomnienia. Kiedy dojechałem na bal karnawałowy, to zobaczyłem, że wszyscy goście mieli fantazyjnie wykonane przebrania w których prezentowali się niesamowicie. Razem z Jolą wyglądaliśmy obłędnie, dlatego wzrok wszystkich gości często wędrował na nasze fantazyjne przebrania. Nie spodziewałem się, że będzie organizowany konkurs na najlepiej wyglądającą parę. Co prawda, nie udało nam się zająć pierwszego miejsca, ale znaleźliśmy się na podium.

Wykonaliśmy złowieszczy taniec stracha na wróble z czarownicą, czym rozśmieszyliśmy całą salę. Bawiłem się świetnie, z Jolą zacząłem się znacznie częściej spotykać, a takie imprezy karnawałowe polecam każdemu. Można się świetnie wyszaleć, a fantazyjne stroje dostępne w sklepach tylko potęgują ten efekt.