You are currently viewing Jaką reklamę świetlną wybrać?

Jaką reklamę świetlną wybrać?

Przedsiębiorcy mają różne sposoby na to, aby przyciągnąć uwagę klientów. Bardzo popularnym rodzajem reklamy stały się banery podświetlane. Przykuwają ono spojrzenia i widoczne są z daleka, a dodatkowo bardzo łatwo można je zobaczyć w ciemności. Najczęściej reklamy świetlne opierają się na technologii LED.

Jakie reklamy świetlne wyróżniamy?

reklama świetlna warszawaBardzo popularnym panelem świetlnym jest kaseton reklamowy. Na takim szyldzie umieszczamy najczęściej nazwę i logo naszej firmy albo też komunikat dotyczący konkretnej usługi lub produktu. Możemy tam również zamieścić informacje dotyczące godziny otwarcia sklepu, a także inne dodatkowe szczegóły, które zwrócą uwagę potencjalnych klientów. Reklama świetlna przeznaczona do montażu wewnątrz budynku wykonana jest z plexi, natomiast reklama zewnętrzna musi być odporna na działanie warunków atmosferycznych i najczęściej wykonana jest z profili aluminiowych. Litery przestrzenne to bardzo popularna reklama świetlna Warszawa jest miejscowością, gdzie będziemy mogli również zamówić pylon reklamowy. Samodzielnie stojąca reklama świetlna jest idealnym rozwiązaniem do montażu przy drodze lub też przy chodniku. Baner świetlny może być wykonany w różnych rozmiarach i najczęściej dominują tutaj nośniki o bardzo dużej wysokości. Istnieją również banery reklamowe, na których możemy nadrukować reklamę z obydwu stron. Takie reklamy świetlne najlepiej sprawdzają się przy drogach, aby były widoczne dla kierowców jadących z dwóch kierunków.

Zawsze powinniśmy pamiętać o tym, aby wybrać odpowiedniego producenta reklamy świetlnej, aby konstrukcja była stabilna i dopasowana do odpowiedniej grupy odbiorców. Reklama świetlna montowana na dworze musi być również odporna na korozję i niesprzyjające warunki atmosferyczne.