You are currently viewing Jak zorganizować sobie wyjazd na wyścig F1?

Jak zorganizować sobie wyjazd na wyścig F1?

Każdy fan najszybszych bolidów świata marzy o tym, żeby chociaż raz poczuć wyścigowe emocje na żywo. Marzenia takie, wbrew pozorom, można bardzo łatwo spełnić. Wystarczy zorganizować sobie wyjazd na wyścig formuły pierwszej. Można zrobić to na własną rękę lub skorzystać z oferty biur podróży, które specjalizują się w organizacji wycieczek na takie wyjątkowe eventy.

Wyjazd na wyścig na wyciągnięcie ręki

wyjazdy na wyścigi F1Sympatykom wyścigów F1 wydaje się, że wyjazd na jedno z grand prix to marzenie kosztowne i trudne do zrealizowania. Nic bardziej mylnego, bo wyjazd na wyścig jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. I wcale nie są to koszta, które mogłyby przywrócić o zawrót głowy. Jeśli taki wyjazd chcemy zorganizować sobie na własną rękę to musimy znaleźć sobie odpowiednie połączenie lotnicze, miejsce noclegowe na miejscu i zakupić karnet na wybrane dni eventu. O wiele prostszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług biura podróży. Jest całkiem sporo operatorów turystycznych oferujących kompletne i zorganizowane wyjazdy na wyścigi F1. W ramach jednej opłaty mamy wszystko to, co jest potrzebne do tego, żeby swoje marzenie zrealizować. Oczywiście w cenie są wejściówki na wszystkie trzy dni zawodów formuły pierwszej. Koszt takiego wyjazdu zależy oczywiście od tego, na które zawody się wybieramy. Najtaniej zapłacimy za wyjazd na zawody organizowane na naszym kontynencie, bo najniższe ceny zaczynają się już od dwóch tysięcy złotych.

Obejrzenie na żywo zawodów F1 z całą pewnością będzie przeżyciem, którego długo nie będzie można zapomnieć. Dla fanów formuły pierwszej wyjazd na wyścig to prawdziwa gratka. Dzięki ofercie dobrych biur podróży można sobie zafundować takie emocje i wcale nie trzeba wydać na taką przyjemność całego majątku. Wyjazd można sobie też zorganizować na własną rękę, ale po co zajmować sobie głowę kwestiami organizacyjnymi.