You are currently viewing Grzejniki do naszych wnętrz

Grzejniki do naszych wnętrz

 

Oferta grzejników montowanych w naszych pomieszczeniach uległa bardzo gwałtownemu poszerzeniu. Dzisiaj nie spotkamy już ciężkich, żeliwnych kaloryferów, a wszystkie grzejniki oferowane w sklepach są wykonane w niezwykle estetyczny sposób, który sprzyja komponowaniu się ich z każdym rodzajem wnętrza. Materiały użyte do ich produkcji, to przede wszystkim lekkie stopy aluminiowe.

Grzejniki montowane w mieszkaniach

grzejniki pokojoweNadal najbardziej popularnym rodzajem grzejnika jest jego wersja pozioma. Ich obudowy są jednak wykonane w mniej konwencjonalny sposób, a mocne obudowy sprawiają, że są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Grzejniki poziome mogą także przybierać formę paneli, wykorzystywanych do zabudowy wielu wnętrz. Grzejniki pokojowe to coraz częściej także niezwykle atrakcyjne wizualnie wersje pionowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji oraz projektowania wzornictwa paneli pionowych, możliwe jest zastosowanie pięknie komponujących się ze ścianą grzejników. Może on posiadać fakturę, wzory lub być wyprodukowany tradycyjną metodą posiadającą żebra. Grzejnik pionowy to także często produkty przybierające formy artystyczne i stanowiące ozdobę pomieszczeń. Prym w tej dziedzinie wiodą grzejniki dekoracyjne. Kolejnym ważnym rodzajem grzejników stosowanych w pomieszczeniach jest model łazienkowy. Dzięki swojej specyficznej budowie, bazującej na wygiętych profilach, ułożonych szeregowo spełnia także rolę suszarki.

Grzejnik pokojowy już dawno przestał pełnić tylko funkcję dostarczyciela ciepła. Firmy oferujące ich różne rodzaje dbają o to, aby grzejnik pełnił także rolę ozdoby. Świetnie komponują się z różnymi rodzajami umeblowania oraz jego kolorystyki. Wersje klasyczne grzejnika również zyskały na swojej estetyce przez wiele lat.

Duży wybór grzejników do mieszkania na: https://www.jaga.com.pl/