You are currently viewing Gdzie w Warszawie znajdę kancelarię radców prawnych?

Gdzie w Warszawie znajdę kancelarię radców prawnych?

Po rozwodzie miałam problem z byłym mężem, który nie płacił zasądzonych przez sąd alimentów na nasze wspólne dzieci. W dodatku w ogóle się nimi nie interesował i wcale ich nie odwiedzał, chociaż według wyroku sądowego powinien odwiedzać je, co drugi dzień i zabierać do siebie na co drugi weekend. Nie mogłam tego tak zostawić. Postanowiłam założyć mu kolejną sprawę sądową.

Udałam się do rzetelnej kancelarii radców prawnych

kancelarie radców prawnych warszawaWiedziałam, że nie poradzę sobie z tym samodzielnie. Już po rozprawie rozwodowej miałam pewność, że sprawa sądowa, to proces niezwykle skomplikowany i warto mieć wtedy profesjonalne wsparcie. Musiałam więc znaleźć rzetelną kancelarie radców prawnych Warszawa to miejscowość, w której znajdowała się jedna bardzo dobra kancelaria, z której pomocy postanowiłam skorzystać. Wiedziałam, że pracują tam doświadczeni i profesjonalni radcowie prawni, którzy mają bardzo duże doświadczenie w sprawach z zakresu tej gałęzi prawa. Udałam się na spotkanie z radcą jeszcze w tym tygodniu. Od razu wiedziałam, że to była dobra decyzja. Przede wszystkim z pełnym zaangażowaniem podszedł on do mojej sprawy i pomógł mi skonstruować odpowiednie pisma sądowe oraz wezwania do zapłaty zaległych alimentów dla mojego byłego męża. To co było jednak dla mnie najważniejsze to fakt, że został on moim pełnomocnikiem, dzięki czemu mógł mnie reprezentować podczas sprawy w sądzie.

Dzięki temu również wszystkie pisma trafiały bezpośrednio do niego. Bardzo się cieszę, że na niego trafiłam. Pomógł mi on w przygotowaniu się do sprawy. Jestem przekonana, że bez profesjonalnej pomocy tego radcy prawnego, nie poradziłabym sobie tak dobrze. Dzięki jego pomocy mój mąż w końcu przestraszył się konsekwencji i zaczął wywiązywać się ze swojego obowiązku alimentacyjnego.