You are currently viewing Gdzie kupię wykrój na maskotkę?

Gdzie kupię wykrój na maskotkę?

Moja córka uczęszcza do szkoły plastycznej. Ma bardzo dużo dodatkowych zajęć, nie tylko stricte szkolnych, ale także takich które poprawiają jej sprawność manualną. Chodzi między innymi na zajęcia z szycia. Ostatnio dostałam wiadomość od jej nauczycielki, że na następne zajęcia, które mają odbyć się za tydzień dzieci powinny przynieść wykrój na maskotkę.

Poszukiwania wykrojów na maskotki

szycie maskotek wykrojeNie miałam pojęcia, gdzie znajdę tego typu produkt. Na szczęście jednak, rozwiązanie było bliżej niż myślałam. Wracając z pracy przechodziłam obok sklepu z materiałami. Znajdował się tam również zakład krawiecki. Zobaczyłam, że na drzwiach przyklejona jest kartka z napisem szycie maskotek wykroje. Weszłam do środka i zapytałam się, czy dostanę u nich wykrój na maskotkę, z którą poradzi sobie nastolatka o dosyć sporych zdolnościach do szycia. Bez problemu mogłam zakupić tam taki produkt. Wszystkie wyroje dostępne w tym sklepie były oznaczone stopnie trudności. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że w środku znajduje się instrukcja obsługi, dzięki czemu bez problemu można posługiwać się danym szablonem, nawet jeśli wcześniej nic się nie szyło. Zakupiłam taki wykrój, który umożliwiał całkowite uszycie maskotki krok po kroku. Nie wymagał on przerysowywania ani składania. Trzeba było tylko zaopatrzyć się w odpowiednie materiały do szycia i można było brać się do pracy.

Córka była bardzo zadowolona z wykroju, który dla niej zakupiłam. Po zajęciach pochwaliła mi się, że udało jej się uszyć bardzo ładnego misia, który spodobał się nie tylko nauczycielce, ale także wszystkim koleżankom. Najważniejsze było dla niej to, że szablon był czytelny i niezbyt skomplikowany, a podczas szycia można z niego było cały czas korzystać, tak aby szycie było precyzyjne i dokładne.