You are currently viewing Firma zajmująca się kompleksowym koszeniem trawników

Firma zajmująca się kompleksowym koszeniem trawników

Jakiś czas temu zwolniłam się z pracy. Postanowiłam wraz z mężem założyć własną firmę, która będzie specjalizować się w pielęgnowaniu ogrodów. Naszą domeną jest dbanie o trawniki. Ważna usługą jest zatem koszenie trawy. Kupiliśmy do tego odpowiedni sprzęt, który ma nam w tym pomóc.

Usługa kompleksowego koszenia trawników

kompleksowe koszenie trawników pruszkówSama potrafię zająć się trawnikiem, w końcu pielęgnowałam też swój przydomowy trawnik. Oboje z mężem skończyliśmy ogrodnictwo, więc mamy o tym pojęcie. Oczywiście główną naszą domeną jest precyzyjne i kompleksowe koszenie trawników pruszków jest miastem, w którym ludzie chętnie korzystają z usług firm ogrodniczych. Oczywiście zrobiliśmy reklamę, która przyciąga klientów. Usługa polega na tym, że kosimy trawę wyspecjalizowaną kosiarką. Kolejnym krokiem jest sprzątnięcie i utylizacja ściętej trawy. Następnie proponujemy klientom pielęgnację trawy. Podlewamy ją, a także nanosimy specjalne preparaty, które powodują, że trawa jest zadbana. Koszenie trawy nie jest trudnym zadaniem, ale nie każdy ma na to czas. Staramy się wszystko robić precyzyjnie., Klienci nieraz proszą nas o ty, byśmy tworzyli jakieś specjalne wzorki na trawie, to też jesteśmy w stanie zrobić, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. W końcu chcemy, by każdy klient był zadowolony. Jesteśmy oczywiście w stanie zrobić każdy wzorek na trawniku. Nie zajmuje to nam zbyt wiele czasu. Czasami zdarza się, że klienci maja bardzo wysokie trawniki, więc wtedy musimy użyć specjalnej kosy spalinowej. 

Zazwyczaj tym koszeniem zajmuje się mój mąż. Ja mu tylko pomagam. Zajmuję się też obsługą klienta. Cieszy nas to, że klienci tak bardzo chętnie nas wybierają. To wiele dla nas znaczy. Ich zaufanie jest dla nas najważniejsze. Niezależnie czy musimy kosić wielkie pole, czy też małe, jesteśmy w stanie zrobić wszystko z trawnikiem.