You are currently viewing Dobry psycholog z Krakowa

Dobry psycholog z Krakowa

 

Znalezienie odpowiedniego psychologa zajęło mi bardzo dużo czasu. Nie wiedziałem do kogo się skierować, czym się sugerować przy wyborze potencjalnej osoby do tak długiej współpracy. Miałem spory mętlik w głowie i bardzo liczyłem na to, że znajdę w końcu kogoś odpowiedniego.

Krakowski psycholog pomógł mi zrozumieć siebie

dobry psycholog dostępny w KrakowieMoje problemy zaczęły się już dawno – na początku były to sporadyczne dni pełne smutku i zniechęcenia do wszystkiego i wszystkich. Potem zaczęły się nasilać i pojawiać coraz częściej. Dochodziło do tego, że odmawiałem każdego wyjścia z domu pod pretekstem najgłupszej wymówki i zalegałem na długie godziny w łóżku. Drażniło mnie światło i obecność innych osób. Męczyły mnie wspólne rozmowy, które zawsze wydawały mi się wymuszone. Z czasem zacząłem mieć problemy z podjęciem najprostszych decyzji, wybuchałem płaczem i coraz bardziej się w sobie zamykałem. Kiedy zacząłem miewać nieuzasadnione myśli samobójcze wszystko jeszcze bardziej się skomplikowało i zrozumiałem, że nie mogę tego tak dłużej pozostawić. Potrzebny był mi dobry psycholog dostępny w Krakowie. Chciałem, żeby sesje odbywały się dziennie, a nie stacjonarnie. Wierzyłem, że to da mi większa swobodę ponownego wdrażania się w społeczeństwo i da motywację do walki ze swoimi słabościami. Psycholog do którego się zgłosiłem z polecenia przyjaciółki, w pełni popierał moją decyzję. Spotykałem się z nim przez dwa lata. Terapia trwała nawet wtedy, gdy moja depresja już była znacznie uspokojona. Mój psycholog pomógł mi nie tylko z uporaniem się z tym problemem, ale nauczył mnie rozumieć potrzeby własnego umysłu. Zacząłem rozumieć jego zachowania i zależności.
Spotkania z psychologiem powinny opierać się na dobrej, obopólnej współpracy. Tylko takie działanie może przynieść oczekiwane efekty. Dobry psycholog nie wskaże konkretnej drogi, lecz pomoże ją odnaleźć.