You are currently viewing Dobry motor z pilotem

Dobry motor z pilotem

Rynek pojazdów elektrycznych dla dzieci jest bardzo bogaty i znajdziemy na nim również akumulatorowe motorki. Cieszą się one bardzo dużą popularnością, albowiem mnóstwo dzieci woli taki rodzaj pojazdu od, na przykład, samochodów.

Sterowane pilotem motorki akumulatorowe

motor elektryczny dla dzieci z pilotemAkumulatorowe motorki dziecięce występują w różnych wariantach; mogą to być trójkołowe pojazdy, nieco przypominające quady, jak również takie, które imitują klasyczne ścigacze. Znajdziemy też małe motorki krossowe, jednakże są one przeznaczone dla dzieci od 7. roku życia. Dla najmłodszych natomiast, poleca się wszelkie modele, które można obsługiwać z poziomu pilota, gdyż nie są one w stanie, szczególnie na początku, samodzielnie obsługiwać pojazdu. Pilot obsługuje wszelkie funkcje motorka, czyli jazdę przód/tył, skręcanie prawo/lewo, a także włączanie radia, wgranych dźwięków i melodyjek oraz nośnika pamięci, jaki można umieścić w gnieździe USB. Motor elektryczny dla dzieci z pilotem to frajda nie tylko dla dziecka, ale także dla ojców, którzy bawią się przy tym nie gorzej od swoich pociech. Zresztą i mamy nie stronią od takiej zabawy, albowiem także dziewczynki wybierają dla siebie tego rodzaju pojazdy. Gdy chodzi o koszt zakupu dobrego motorka elektrycznego, to trzeba być gotowym na wydatek rzędu kilkuset złotych. Bowiem najważniejszym elementem takiego pojazdu jest mocny akumulator, a takie znajdziemy tylko w modelach, które nie są tańsze niż pięćset-sześćset złotych.

Wielu rodziców chwali sobie zakup motorka elektrycznego, gdyż sprawdzają się one zarówno podczas zwykłej zabawy, jak i na spacerze. Tego rodzaju pojazdy są też bardzo wytrzymałe i solidne, oczywiście w dbałości o najwyższą jakość, komfort i przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pociech.