You are currently viewing Czarter jachtu w Hiszpanii w dobrej cenie

Czarter jachtu w Hiszpanii w dobrej cenie

Wybierając się na wakacje do Hiszpanii, na jedną z tamtejszych wysp, warto zapewnić sobie jakąś atrakcję, dzięki której można będzie zobaczyć więcej. Taką możliwość oferuje rejs jachtem, dzięki któremu można opłynąć kilka wysp dookoła. W każdym z najpopularniejszych regionów turystycznych Hiszpanii można skorzystać z oferty czarteru.

Ile kosztuje rejs jachtem w Hiszpanii?

czarter jachtu HiszpaniaMożliwości w zakresie wynajmu jednostki pływającej jest w tym kraju bardzo wiele. Bardzo ważne jest jednak to, że wszystko można załatwić w tej kwestii bez wychodzenia z domu. Ceny jachtów i pełną ofertę czarterów można znaleźć w internecie. W ostatnich latach powstały bowiem dziesiątki stron pośredników w czarterowaniu. Można na nich znaleźć dowolną jednostkę pływającą z wybraną ilością koi i kajut. Co do samych cen to tutaj wszystko zależy właśnie od tego jak dużej jednostki potrzeba. Na pewno czarter jachtu Hiszpania można znaleźć w bardzo dobrej cenie. Za najmniejsze jachty trzeba zapłacić około tysiąca euro za tydzień. Największe jachty przeznaczone do komfortowego rejsu dla kilkunastu osób kosztują od dwóch do pięciu tysięcy euro. To jest cena za czarter na cały tydzień, więc to naprawdę nie jest dużo. Nawet jeśli pięć tysięcy euro podzielimy na dziesięć osób to okazuje się, że każda osoba może spędzić naprawdę bajeczne wakacje za niespełna pięćset euro za tydzień. A mówimy tutaj o opcji full i największych jachtach z najlepszym wyposażeniem.

Każdy może sobie zarezerwować jacht na wakacje, ale nie każdy może takim jachtem sterować. To nie stanowi żadnego problemu, bo każdą jednostkę pływającą można wynająć wraz z doświadczonym sternikiem. Natomiast rola sternika na najlepszych jachtach ogranicza się do zaprogramowania autopilota, w który takie jachty są wyposażone.