You are currently viewing Co można kupić w sklepie fiatelistycznym?

Co można kupić w sklepie fiatelistycznym?

Od zawsze chciałam sprzedawać przez internet. Kręciło mnie to już bardzo długo, tylko musiałam poszukać odpowiedniej branży, która byłaby opłacalna. Poszłam więc w coś bardzo niestandardowego, coś co interesuje zarówno pasjonatów, jak i zwykłych ludzi. Był to sklep filatelistyczny, w którym można było kupować znaczki pocztowe z różnych lat.

Znaczki i inne akcesoria filatelistyczne

filatelistyka sklepJeśli chodzi o rozpoczęcie mojej działalności gospodarczej, nie było łatwo, bo trzeba było wiele pieniędzy zainwestować. Musiałam też się do wiedzieć czym jest filatelistyka sklep ponadto wymagał znacznej reklamy. Na początku sprzedawałam tylko i wyłącznie znaczki pocztowe. Byłam zaskoczona tym, że w Polsce jest tak wielu pasjonatów, którzy interesują się filatelistyką. Mój sklep odwiedzało coraz więcej osób, zarówno jeśli chodzi o osoby starsze, jak i młodsze. Dostałam tez zapytania na temat innych akcesoriów. Idąc w ślad za oczekiwaniami moich klientów, postanowiłam rozszerzyć działalność mojego sklepu filatelistycznego i dołożyć w nim nowe akcesoria. Nie zabrakło więc w nim klaserów, czyli albumów do znaczków. Również można było kupić folie ochronne i pęsety. Postanowiłam, że można będzie u mnie kupować ładne koperty w różnych wzorach i kolorach. Znaczki z takimi ładnie będą się komponowały. Filatelistyka to również literatura – zaczęłam sprzedawać nawet książki, które zainteresowały klientów.

Jak widać, można zarobić na sklepie filatelistycznym, tylko trzeba posiadać wiele chęci. Trzeba w niego też zainwestować, aby pieniądze w późniejszym czasie wróciły i to pomnożone. Mi osobiście sprawia ogromną przyjemność prowadzenie sklepu filatelistycznego. Lubię sprzedawać ludziom znaczki i klasery. Lubię rozmawiać z pasjonatami i spełniać ich oczekiwania.