You are currently viewing Co kupić małemu dziecku?

Co kupić małemu dziecku?

Moja siostra tydzień temu urodziła swoje pierwsze. Jest to śliczne maleństwo o imieniu Marcelinka. Będę jej matką chrzestną, dlatego też będę o nią dbała przez całe życie. Już niedługo wybiorę się do niej w odwiedziny. Z tej okazji chciałabym kupić coś ładnego i jednocześnie funkcjonalnego.

Pościele dla niemowląt i inne akcesoria

tekstylia dla niemowlątPlanuję się wybrać do sklepu, w którym można kupić akcesoria dla niemowląt. Już wcześniej przeglądałam sklep internetowy, w którym można było kupić wspaniałe białe łóżeczka lub takie, które są zbudowane z drewna. Dziś do dyspozycji mamy wspaniałą pościel w różnych wzorach lub kolorach. Myślałam właśnie o tym, żeby taką kupić. Zastanawiając się nad kolorem chcę uniknąć barwy różowej, która kiedyś była kupowana dziewczynkom na masową skalę. Wiem, że moja siostra nie znosi tego koloru. Najbardziej podoba mi się pościel biała w kolorowe serduszka. Sadze, że taka byłaby jak najbardziej odpowiednia. Oprócz tego, w sklepach można dostać również wspaniałe przyborniki na łóżeczko. Kiedy pójdę do sklepu, takie na pewno kupię. Chciałabym również kupić jakąś zabawkę, aby dziecko mogło rozwijać swoją ciekawość świata już od najmłodszych lat. Stwierdziłam, że w tym przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie albo pozytywka, która będzie powieszona nad łóżeczkiem, albo specjalna mata do zabaw. Kupie również przydatne rzeczy takie, jak pieluszki jednorazowe, które niestety są drogie i jednocześnie się szybko zużywają. Ponadto przydatne staną się chusteczki nawilżające, mydełko oraz maść przeciwko odparzeniom.

Cieszę się, że siostra urodziła córkę. Jako matka chrzestna będę o nią dbała. W końcu jest to najmłodszy członek w rodzinie, a ja mam już czterdzieści lat, nie mam męża i wiem, że własnych dzieci się nie doczekam. Będę ją kochała jak własną córkę.

Informacje pochodzą z babysove.pl