Budynek mieszkalny z nowymi oknami

Kamienicę kupiłem, ponieważ zamierzałem wynajmować mieszkania, które się w niej mieściły. Łącznie było tam osiem lokali i wiedziałem, że na tym da się całkiem dobrze zarobić. Ponadto nie była to moja pierwsza inwestycja tego typu i doskonale wiedziałem co robię.

Montaż energooszczędnych okien w budynku mieszkalnym 

energooszczędne okna z WodzisławiaKamienica wymagała renowacji, ponieważ musiałem zająć się elewacją, wymienić drzwi wejściowe i okna. Budynek od dawna stał pusty i takie zmiany były konieczne. Zdecydowałem się poprowadzić ogrzewanie gazowe w kamienicy a stare kaflowe piece zostały rozebrane. W mieszkaniach musiała utrzymywać się odpowiednia temperatura, dlatego postanowiłem zainwestować w dobrej jakości okna. Zdecydowałem się zamówić energooszczędne okna z Wodzisławia, bo właśnie tam firmę prowadził najlepszy producent takich okien. Osobiście pojechałem wybrać okna i przy okazji planowałem zapoznać się z całą ofertą. Wybór okien energooszczędnych był spory, ja jednak wybrałem te tańsze, ponieważ były odpowiednie a i tak jakościowo dobre. Montaż okien przeprowadziłem osobiście, gdyż posiadałem odpowiednie doświadczenie. W końcu zajmowałem się tym przez ostatnie osiem lat. Kiedy już zamontowałem wszystkie okna w kamienicy, to mogłem umieścić ogłoszenie dotyczące najmu mieszkań. Wszystko było wyremontowane a w mieszkaniach utrzymywała się odpowiednia temperatura a wszystko dzięki szczelnym i energooszczędnym oknom, które zdecydowałem się zamontować. Rachunki za ogrzewanie nie będą wysokie.

Lokatorów udało mi się znaleźć bardzo szybko, ponieważ mieszkania oferowałem w dość atrakcyjnej cenie. Koszt najmu był niski i to przyciągnęło tak wielu zainteresowanych. Wiedziałem, że i tak wyjdę na swoje, dlatego mogłem sobie na taki krok swobodnie pozwolić.