You are currently viewing Bombonierki reklamowe jako prezent dla pracowników

Bombonierki reklamowe jako prezent dla pracowników

Pracownicy są bardzo ważnym elementem każdego przedsiębiorstwa, bez nich firma nie była by w stanie działać, gdyż to oni pracują na jej utrzymanie. Z tego względu dbanie o relacje i zadowolenie pracowników wydaje się być rzeczą jasną i oczywistą. W firmie której pracuje przełożeni bardzo troszczą się o pracowników.

Bombonierki reklamowe zamówione przez prezesa

Bombonierki reklamoweZawsze pamiętają o tym by każdy z nas otrzymał na święta paczkę ze słodkościami, a także kartę z życzeniami. Co roku z okazji świąt bożonarodzeniowych organizowana jest firmowa wigilia, w każde wakacje natomiast udajemy się na kilkudniową integracje. Nasz szef nie zapomina o nas nawet w tak drobne święta jak Dzień Kobiet. W tym roku z tej okazji każda kobieta pracująca w firmie otrzymała kwiaty oraz bombonierkę. Nie były to jednak zwyczajne czekoladki, a bombonierki reklamowe specjalnie zamówione przez naszego prezesa. Czekoladki były zapakowane w eleganckie opakowanie, na którym złotymi literami wygrawerowano nazwę firmy. Ponadto każda pralinka w opakowaniu miała odciśnięte w czekoladowej polewie logo firmy. Nie ukrywam, że zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Bombonierka nie tylko wyglądała bardzo efektownie, ale także była miłym, spersonalizowanym upominkiem. Uważam, że każdy pracodawca powinien tak troszczyć się o swoich pracowników.

W ten sposób lepiej oni przykładają się do pracy, a także z większym szacunkiem podchodzą do firmy w której zostali zatrudnieni. Ten dzień był dla nas bardzo miły i słodki. Każda z pań była zadowolona i na pewno na długi czas zapamięta te wyjątkowe czekoladki.

Więcej: bombonierki reklamowe