You are currently viewing Biżuteria jako uniwersalny prezent

Biżuteria jako uniwersalny prezent

Kupowanie prezentów świątecznych dla bliskich sprawia mi ogromną radość. Mogę przy ich pomocy wyrazić jak bardzo są dla mnie ważni, ale też pokazać jak dobrze ich znam i jak się cieszę, że mam ich przy sobie. W tym roku postanowiłam mocno zindywidualizować prezenty i zamiast zbędnych gadżetów kupić prawdziwe pamiątki. 

Spersonalizowane wisiorki i zawieszki 

wisiorek srebrnyW tym roku postanowiłam, że wszystkim bliskim zakupie wisiorki. Jednak nie miały być to po prostu kupione wisiorki ze sklepu, bowiem chciałam, aby kształt każdego z nich pasował do charakteru danej osoby, ale też aby zawierały grawer jako pamiątkę tych świąt. I tak też właśnie zrobiłam, dla mamy kupiłam wisiorek srebrny w kształcie nutki, gdyż jest pasjonatką muzyczną i od lat gra na pianinie. Mojej siostrze kupiłam zawieszkę w kształcie serca, bowiem nie znam drugiej tak dobrej, szczerej i kochanej osoby jak ona. Dla mojej przyjaciółki wybrałam wisiorek w kształcie kwiatka, gdyż jest zawodową florystką i kocha kwiaty ponad wszystko. Dla mojego taty postanowiłam kupić męską bransoletkę, bowiem z wisiorka nie miałby zbyt wiele pożytku, skoro nigdy nie zakłada łańcuszków. Na każdym elemencie zamówiłam grawerowanie, ale napis był dość krótki i prosty, bowiem zawierał słowo Wigilia i rok, który obecnie mamy. Chciałam aby moi bliscy do końca życia zapamiętali te święta, a prezenty, które wymyśliłam mają im w tym pomóc. Prezenty te własnoręcznie zapakowałam i szczerze byłam dumna ze swojego pomysłu. 

Wisiorki są doskonałym sposobem na obdarowanie bliskich osób. Istnieje ich wiele kształtów, można więc dobrać taki, który najlepiej pasuje do osoby, której ją damy. Oprócz tego jest to miejsce na specjalny grawer, który sprawi, że zawieszka stanie się mocno osobista i stanie się sentymentalną pamiątką.