W związku z rosnącymi cenami paliwa, najwięcej tracą lnie lotnicze, wszak coraz wyższe koszty jego nabycia, mają bezpośrednie przełożenie na cenę biletów, a to z kolei prowadzi do tego, że podróżni, coraz częściej, stawiają na transport lądowy.
Ile kosztuje przejazd do Niderlandów?
Pomimo, że w górę poszły ceny, nie tylko paliwa lotniczego, ale też benzyny i oleju napędowego, tak w kieszeni przewoźników, oferujących transfery drogą lądową wcale nie zrobiło się mniej, a wręcz odwrotnie. No, ale tak to już jest i nie ma o co rozdzierać szat, wszak wszędzie jest tak, że tam, gdzie jeden traci, zyskuje ktoś inny. Zresztą dla podróżnych nie ma większej różnicy czym podróżują, o ile cena transferu jest odpowiednio niska. Tak właśnie jest, nie tylko w przypadku przewoźników komercyjnych, ale i prywatnych, no i o nich warto dowiedzieć się nieco więcej, ponieważ ich oferta stanowi interesującą alternatywę. Natomiast różnica jest diametralna, gdyż usługa nie zakłada przejazdu autokarem lub autobusem, ale nowoczesnym busem. To daje przewagę, ponieważ te pojazdy, z uwagi na brak ograniczeń prędkości tak drastycznych, jak w przypadku pojazdów wielkogabarytowych, dojeżdżają na miejsce przeznaczenia o kilka godzin szybciej. Ponadto, przewozy do Holandii w Iławy są realizowane codziennie, a bilety można zarezerwować nawet z dwumiesięcznym wyprzedzeniem. To bardzo ważne, zwłaszcza dla osób, które w Holandii, pracują, gdyż z góry one znają swój harmonogram pracy na kilka miesięcy w przód.
Gdy chcemy się wybrać do Holandii z prywatnym przewoźnikiem, warto wiedzieć, że busy spełniają wyśrubowane normy bezpieczeństwa i są komfortowo wyposażone. Ponadto, nie jest konieczne organizowanie postojów, albowiem są one wyposażone w toaletę, jak i WC.