You are currently viewing Agencja pośrednictwa nieruchomości w Gdańsku

Agencja pośrednictwa nieruchomości w Gdańsku

 

Niejednokrotnie w sytuacji, gdy otrzymujemy w spadku dom po rodzicach czy dziadkach okazuje się, że remont kosztowałby tak dużo, że jednak lepszą opcją jest sprzedaż nieruchomości. Niestety samodzielne wystawienie oferty i znalezienie odpowiednich kupców może być czasochłonne i stresujące, dlatego też warto zastanowić się nad współpracą z gdańską agencją nieruchomości.

Wsparcie przy sprzedaży domów – Gdańsk

pośrednictwo sprzedaży domów gdańskFirma działa na terenie całego Trójmiasta i proponuje kompleksową pomoc przy sprzedaży przeróżnych nieruchomości. Główną specjalizacją przeszkolonych agentów jest właśnie pośrednictwo sprzedaży domów Gdańsk to przepiękne miasto, do którego co roku przyjeżdża mnóstwo turystów oraz osób szukających odetchnienia i miejsca pracy. Nic więc dziwnego, że to właśnie tam działa wielu inwestorów poszukujących atrakcyjne nieruchomości na wynajem. Pośrednicy doskonale wiedzą jak przygotować dom na wizytację potencjalnych kupujących, a także w jaki sposób wykonać zdjęcia i przygotować opis nieruchomości, aby przedstawić najważniejsze walory i potencjał obiektu. Ponadto właściciel może zostawić klucze w agencji, dzięki czemu pracownicy zajmą się dosłownie wszystkim, a sprzedający pojawi się jedynie w wyznaczonym terminie u notariusza w celu podpisania umowy przedwstępnej i końcowej. Później również można liczyć na wsparcie agenci w dopełnieniu wszelkich formalności – przekazania domu nowemu właścicielowi czy załatwieniu spraw urzędowych.

Pośrednik jest także w stanie oszacować realną cenę nieruchomości, co jest bardzo pomocne gdy nie znamy się na rynku gdańskim lub też mieszkamy na co dzień w zupełnie innym regionie kraju. Często właściciele mocno zawyżają cenę, przez co nieruchomość przez długi czas nie jest obiektem zainteresowania potencjalnych inwestorów.