Żele antybakteryjne z logo firmy

Żele antybakteryjne z logo firmy

Rzeczywistość, którą rządzi koronawirus, zmusza nas do przestrzegania wielu obostrzeń związanych pandemią. Higiena, która jest teraz niezwykle ważna, musi być zachowywana wszędzie. Jak dbać o nią w miejscu pracy? Jak zapewnić bezpieczeństwo pracownikom?

Personalizowane żele antybakteryjne

żele antybakteryjne z logoW każdym miejscu publicznym czy w miejscu, w którym przebywa wielu pracowników, potrzebna jest ciągła dezynfekcja miejsc pracy. Czyste muszą być biurka, balustrady, klamki czy sprzęty biurowe. Wszystkie osoby przebywające w tych miejscach mają obowiązek dezynfekowania dłoni i używanych przez nie przedmiotów oraz noszenie maseczek. Rozweselić pracowników, w tym – nie ukrywajmy – trudnym dla wszystkich czasie, może jakiś drobny gest. Dobrym pomysłem dla firmy mogą być personalizowane żele antybakteryjne z logo. Każdy będzie dostawał co jakiś czas własny żel ze specjalną nalepką. Na naklejce tej może się znaleźć logo oraz nazwa firmy, a także imię/pseudonim/ulubiony motyw pracownika. W takich warunkach każdemu będzie nieco przyjemniej. Etykieta kilkoma elementami będzie wspólna dla wszystkich, ale jakimś fragmentem będzie indywidualna dla każdego pracownika i niepowtarzalna u innych. Sam żel również może być o dowolnym zapachu czy wyglądzie butelki. Najlepszym rozwiązaniem będzie jednak to samo opakowanie dla wszystkich pracowników. Jeśli chodzi o zapach, zapytajmy o preferencje konkretnych osób, ponieważ gama zapachowa jest naprawdę duża. Są na przykład żele różane, cytrusowe, miętowe, ale również bezzapachowe.

Praca w dobie pandemii nie jest łatwa, ale można sobie ją w miarę możliwości uprzyjemniać. Dbajmy o zdrowie – swoje oraz naszych współpracowników. Dbanie o higienę i sterylne warunki pracy nie musi być uciążliwe, jeśli będzie robione w pozytywnej atmosferze, na którą mogą mieć wpływ fajne, personalizowane gadżety.