You are currently viewing Zaprojektowanie praktycznej garderoby

Zaprojektowanie praktycznej garderoby

Od dziesięciu lat zajmuję się projektowaniem wnętrz. Bardzo to lubię, tym bardziej, że mam pod to wykształcenie. W ostatnim miesiącu projektowałam salon, a w tym tygodniu dostałam zlecenie na zaprojektowanie garderoby, u bardzo bogatych ludzi. Bardzo lubię tworzyć garderoby, nie tylko jako kobieta, ale także projektantka.

Projekt praktycznej garderoby

praktyczne garderoby na wymiar poznańMałżeństwo, które się do mnie zgłosiło wyszukało mojej oferty w Internecie. To prawda, że mam własną stronę internetową, w której mam zakładkę o nazwie: praktyczne garderoby na wymiar poznań. To właśnie w tym mieście tworzę i projektuję. Na początek przyjechałam ocenić pomieszczenie, w którym miałaby powstać garderoba. Następnie podpytałam się ich, co chcieliby konkretnie w niej trzymać. Oczywiście postawili na ubrania i różnego rodzaju dodatki. Zaznaczyli, że mają bardzo dużo obuwia. Musiałam zacząć wszystko rozrysowywać. Nie było to łatwe, ponieważ musiałam dużo miejsca poświecić na półki na buty. Te z pewnością zabiorą dużo miejsca. Zaproponowałam, że w górnej części garderoby będą znajdowały się duże szafy na ubrania, pod spodem szuflady na dodatki. W najniższej partii będą półki na buty. Przedstawiony plan bardzo spodobał się parze. Musiałam tylko wycenić swój projekt i oddać go do realizacji. Dostałam zaliczkę, więc byłam bardzo zadowolona. Współpracuję z dobrą firmą remontowo- usługową, która obiecała, że podejmie się zadania i je wykona w szybkim tempie.

Czas realizacji projektu wyniósł tydzień. Bardzo się z tego powodu ucieszyłam. Para również, dlatego dostaliśmy premię, za szybko wykonaną usługę. Mam nadzieję, że kiedyś u siebie w mieszkaniu zbuduję garderobę. Na razie mogę tylko o niej pomarzyć, ponieważ mieszkam w bardzo małym mieszkaniu,, gdzie na garderobę po prostu nie ma miejsca.