You are currently viewing Zakup prezentów dla gości

Zakup prezentów dla gości

 

Za tydzień biorę ślub ze swoim narzeczonym. Bardzo byśmy chcieli zakupić jakieś ładne i małe prezenciki dla swoich gości weselnych. Wiemy, że jest to bardzo ważna uroczystość nie tylko dla nas. Na weselu będzie bardzo dużo małych dzieci, chcemy, żeby one też zapamiętały ten dzień. Musimy zrobić też prezenty dla nich.

Wybór prezentów dla gości

prezenty dla gości weselnych krówkiWiemy, że ciężko jest zrobić prezenty, które będą odpowiadały zarówno starszym, jak i młodszym gościom. Postanowiliśmy, że wręczymy im coś słodkiego. Wszyscy powinni być z tego powodu zadowoleni. Koleżanka miała na swoim weselu prezenciki w postaci cukiereczków. Pamiętam ten moment, gdy ubrudziłam sobie sukienkę od nadzienia. Ja wolałabym żeby były to cukierki, które aż tak mocno nie brudzą. Narzeczony wpadł na pomysł, by były to krówki. Postanowiłam sprawdzić, czy w jakimś sklepie internetowym dla nowożeńców, nie będą robić takich prezencików. Wpisałam więc w wyszukiwarkę: prezenty dla gości weselnych krówki. Okazało się, że robią takie wspaniałe, już zapakowane prezenciki. Wybór polegał tylko na wyglądzie opakowaniu. Krówki w każdym były takie same. Wybraliśmy takie w czerwonej siateczce, że wstążeczka. Nam bardzo się podobają. Zamówiliśmy aż sto dwadzieścia takich paczuszek. Jesteśmy zadowoleni z takiego wyboru prezencików. Nie są one drogie, więc nie nadużyliśmy naszego weselnego budżetu. Już nie możemy się doczekać, gdy wręczymy gościom upominki.

Po kilku dniach zostały dowiezione do nas te upominki. Dostaliśmy dwa prezenciki w gratisie, więc mogliśmy je otworzyć i spróbować cukierków. Były przepyszne, aż żałujemy, że nie kupiliśmy ich więcej, by mieć na później do jedzenia. Najważniejsze jest dla nas, że goście dostaną wspaniałe prezenciki, które będą pamiętać na długo, tak jak nasze wesele.