You are currently viewing Usuwanie azbestu w Warszawie

Usuwanie azbestu w Warszawie

Do tej pory nie miałam porządnej pracy. Od początku na ”umowie śmieciowej”. Nigdy płatnych urlopów, wakacji z dzieckiem, czy nawet L4. Na zwolnieniu nie byłam od lat, zdrowa czy chora zawsze na stanowisku. Dlaczego? Bo potrzebowałam pieniędzy, a pracodawcy nie dają nic od siebie. Żadnych składek na emeryturę czy rentę, bez dni wolnych i chorobowego. 

Szkolenie nowym początkiem

kursy na wózki widłowe warszawaWreszcie nadeszła pora, aby coś zmienić. Pojechałam na kilka dni do Warszawy, gdzie poszłam na specjalny kurs, przekwalifikowałam się i oto nowa ja. Zdobyłam umiejętności, które pozwolił mi na ”dobrą zmianę” w moim życiu. Możliwości jest wiele, a rynek w żaden sposób nie ogranicza naszych zapędów. Każdy może być kim zechce. Jeździć wózkiem widłowym, bezpiecznie usuwać azbest, a nawet zrobić szkolenie SEP i stać się ”elektrykiem, którego prąd nie tyka”. Wielokrotnie słyszałam jak znajomi narzekają na swoją pracę. Wielu chciałoby coś zmienić, jednak nie wiedzą od czego zacząć. Często poddajemy się już na starcie i nawet nie dajemy sobie szansy na sukces. ”Co będzie jeśli nie dam rady?” Nic. Zupełnie nic. Po prostu spróbujesz jeszcze raz. Nie chodzi o to, żeby zrezygnować z pracy, która daje pewny miesięczny dochód, zwłaszcza jeśli ma się rodzinę na utrzymaniu. Najpierw potrzeba perspektyw na coś lepszego. Możesz spróbować zrobić jak ja. Zaczęłam odkładać z każdej wypłaty po 100 zł, po roku miałam już 1200 zł i stać mnie było na dokształcanie.

Podniosłam swoje kwalifikacje i zabezpieczyłam sobie przyszłość. Kiedy firma w której pracowałam została zamknięta, byłam gotowa. Najbliżsi nawet nie odczuła, że straciłam pracę. Możliwe że w przyszłości odbyte kursy uratują też Ciebie. Pomyśl o tym przy porannej kawie przeglądając liczne oferty szkoleń.

Sprawdź http://szkolenia-bhponline.pl ofertę