You are currently viewing Uchwyty z różnych materiałów w torbach papierowych

Uchwyty z różnych materiałów w torbach papierowych

Do toreb papierowych potrzebne są jeszcze specjalne dodatki. Głównie chodzi tutaj o uchwyty. Najczęściej wykonywane są one ze sznurka syntetycznego. Dodatkowo można też znaleźć uchwyty ze sznurków bawełnianych.

Torby ozdobne, gotowe do druku, reklamowe, białe i brązowe

torby reklamowe łódźJeśli torba będzie służyć do przenoszenia lekkich przedmiotów, to dobrym rozwiązaniem będzie uchwyt wykonany ze sznurka papierowego skręcanego. Czasami w ogóle nie wykonuje się uchwytów ze sznurków, ale tworzone są specjalne uchwyty sztancowane, czyli wykrawane w torbie papierowej. Mniejsze torebki, np. prezentowe, mogą posiadać uchwyt ze wstążki atłasowej. Torebki prezentowe mają też czasem uchwyty ze wstążki organtyny. Wśród wykończeń królują albo doklejane wykończenia ozdobne – mogą to być doklejane na torbę papierową kokardki albo naklejane różne elementy obrazkowe. Oczywiście można zamawiać torby reklamowe łódź, które są gotowe pod druk. To właśnie na takich torbach nadrukowywane są reklamy. Na reklamie znajduje się zazwyczaj duże logo firmy wraz z danymi kontaktowymi. Są to torby białe, gładkie i prążkowane. Można też zamówić torby eco gładkie i prążkowane oraz nieco droższe torby kolorowe gładkie. Takie torby zamawia się w kartonach. Ilość sztuk w kartonie zależy od jego wielkości. Można np. zamówić karton, w którym znajduje się 160 – 200 sztuk toreb papierowych. Istnieją też torby specjalne.

Te z kolei wykonuje się z papieru ozdobnego posiadającego wysoką gramaturę. Takie torby posiadają wzmocnienia z folii polipropylenowej przy uchwycie sznurkowym. Może to być np. torba, która posiada kwadratowe dno, a dodatkowo jest wysoka i pojemna. Jak widać, wybór wśród toreb papierowych jest bardzo zróżnicowany i każdy klient może znaleźć coś dla siebie. Można wybierać wśród zwykłych, prostych toreb i toreb ozdobnych, reklamowych.