You are currently viewing Tanie busy do Holandii

Tanie busy do Holandii

 

Każdego roku z naszego kraju wyjeżdża do pracy bardzo dużo ludzi. Ich głównym miejscem docelowym są Niemcy, Wielka Brytania, Hiszpania i Holandia. Polacy jadą tam najczęściej na kilka tygodni, po których wracają do kraju na kilka naście dni.

Ile trwa podróż busem do Holandii?

busy do holandii z lublinOd kiedy granice zostały otwarte dla naszych rodaków, to bardzo dużo osób wyjeżdża zarobkowo. Przeważnie praca odbywa się na zasadzie zmianowej, czyli po kilku tygodniach pracy wraca się do kraju i ponownie jedzie po upływie takiego samego czasu. Większość firm, wysyłających pracowników za granicę, nie zapewnia im transportu, więc konieczne jest go sobie zorganizowanie. Najtańsze są busy do Holandii z Lublin, które odjeżdżają z dworca głównego. Są to najczęściej nowe pojazdy, które są w stanie pomieścić od dwudziestu dwóch do nawet dwudziestu sześciu pasażerów. Dysponują komfortowymi, rozkładanymi fotelami z zagłówkami i podłokietnikami, więc droga z pewnością będzie przebiegała komfortowo w takich warunkach. Przyciemniane szyby są już standardem w samochodach wysyłanych w dalekie, zagraniczne trasy. Przeważnie droga z Lublina do Holandii zajmuje około dwunastu godzin, choć ostatecznie ma na nią wpływ wiele czynników, niekoniecznie zależnych od kierowcy. Busy mają odjazd do Holandii każdego dnia, gdyż jest tylu chętnych. Prawie zawsze samochód wyjeżdża z dworca z kompletem pasażerów. Cena biletu jest uzależniona do miejsca, w jakim się dołącza do podróży. Jadąc od samego początku, trzeba zapłacić około trzysta złotych.

Im dłuższa jest trasa do pokonanie, tym większą wagę się przywiązuje do warunków w jakich mamy jechać. Busy są bardzo przestronne, pomimo niewielkich rozmiarów. Mają klimatyzację, szyberdach i przyciemniane szyby, co bardzo się przydaje w podróży latem.