You are currently viewing Tani serwis rowerów

Tani serwis rowerów

Jednoślady towarzyszą nam już od najmłodszych lat, ponieważ to najpopularniejszy sprzęt do ćwiczeń, rekreacji, a także alternatywny środek transportu. Ponadto jest łatwo dostępny w wielu sklepach i można go kupić za kilkaset złotych.

Jakie usługi świadczą serwisy rowerowe?

serwis rowerów warszawaKażdy rower wymaga odpowiedniej konserwacji, jeżeli chcemy, aby długo był sprawny. Niektóre prace można wykonać w domu, ale są też takie, z którymi poradzi sobie serwis rowerów Warszawa jest miastem, w którym działa ich nawet kilkadziesiąt. Są to przeważnie punkty, w których naprawimy każdy rower, gdyż pracują tam fachowcy doskonale znający się na tym sprzęcie. Serwisy przeważnie oferują ogólne przeglądy techniczne, które wykonuje się przynajmniej dwa razy w roku – przed sezonem i po jego zakończeniu. Jest to konieczne, ponieważ często obejmuje wyregulowanie hamulców, ustawienie napięcia linek czy przerzutek. Pracownicy serwisów z pewnością też zajmą się zniszczonym łańcuchem, zardzewiałymi szprychami czy zerwanymi linkami. W razie jakichkolwiek usterek również trzeba odwiedzić serwis, gdyż z pewnością jego pracownicy nam pomogą. Wiele serwisów w Warszawie łączy swoją działalność że sklepem rowerowym, aby w jednym miejscu, przy zakupie można było od razu wyregulować przerzutki, hamulce i wszelki osprzęt. W serwisie także zmienimy lub założymy poszczególne akcesoria takie jak uchwyt na bidon, podpórka, siodełko czy bagażnik. Jeżeli chodzi o ceny usług, to przeważnie zależą one od ich rodzaju i zaczynają się już od 50 zł.

W związku z sezonowością korzystania z rowerów, usługi serwisów są szczególnie pożądane w okresie wiosenno – letnim. W tym czasie też niektóre z nich prowadzą wynajem rowerów, przyczepek i siodełek, które również cieszą się dużym zainteresowaniem.