You are currently viewing Szukanie dobrego chirurga stomatologa

Szukanie dobrego chirurga stomatologa

  • Post author:
  • Post category:Zdrowie

Ostatnio bardzo bolała mnie lewa strona żuchwy. Na myśl mi przyszło, że może mi się wyrzynać ósemka. Zapisałam się do stomatologa, by to sprawdził. Okazało się, że faktycznie jest to ósemka. Stomatolog nie zrobił zdjęcia zęba, ale zna się na tym jak mało kto. Zapytałam się, czy mogę ją usunąć. Powiedział, że tak, ale nie u niego, gdyż trzeba naciąć dziąsło, a to robi tylko chirurg. 

Znalezienie chirurga stomatologa

dobry chirurg stomatologiczny warszawaDostałam od tego stomatologa, skierowanie do chirurga. Nie pozostało mi nic innego, jak poszukać jakiegoś dobrego chirurga stomatologa. Pomyślałam, że poszukam profesjonalnej przychodni przez Internet. Wpisałam więc w wyszukiwarkę: dobry chirurg stomatologiczny warszawa. Udało mi się go znaleźć, więc zapisałam się na wizytę. Musiałam czekać dwa tygodnie, ale najważniejsze jest, że jest to dobry specjalista. Pojechałam na wizytę i pokazałam skierowanie. Chirurg od razu zrobił zdjęcie Rtg, by sprawdzić, czy nie mam zapalenia, oraz w jaki sposób ułożyła się ta ósemka. Następnie przystąpił do znieczulenia. Po pięciu minutach już nic nie czułam. Chirurg stomatolog naciął dziąsło i zaczął wyjmować ósemkę. Zajęło mu to raptem dziesięć minut. Nie był to skomplikowany zabieg, ale musiał zakończyć się założeniem szwów. Za dwa tygodnie mam przyjść na ściągnięcie szwów. Zgodnie z ustaleniami przyszłam i miałam ponownie zrobione zdjęcie Rtg. Wszystko było w porządku.

Chirurg zdjął mi wszystkie szwy. Teraz mogę spokojnie czekać, aż wszystko mi się zagoi. Dobrze, że już nic mnie nie boli. Co prawda nie trzeba ósemek wyrywać, ale moja ułożyła się niekomfortowo i trzeba było to zrobić. Na szczęście mam to już za sobą. Prawdopodobnie mogą mi jeszcze wyrosnąć cztery ósemki. Na pewno wtedy przyjadę do tego chirurga, by je usunąć. Chirurg okazał się profesjonalny.