You are currently viewing Suszarka do rąk

Suszarka do rąk

Każdy z nas z pewnością przyzwyczaił się do korzystania z suszarek po umyciu rąk. Mimo, iż ma ona wielu zwolenników jak i przeciwników chyba każdemu zdarzyło się chociaż raz z niej korzystać. Dziś skupimy się na tej pierwszej grupie, która być może nie zdaje sobie sprawy z istnienia kompaktowych suszarek do rąk.

Suszarka do rąk na każdą kieszeń

kompaktowe suszarki do rąk elektryczneJeśli nie lubisz po umyciu rąk wycierać je w ręcznik, a co gorsze czekać aż same wyschną z pewnością korzystasz z suszarek zamontowanych w łazience. Zdarza się jednak, że  w wielu toaletach publicznych mimo, iż wiszą one na ścianie, nie do końca spełniają woje funkcje. Wydawać by się mogło, że są tylko ozdobą, bo po zbliżeniu do nich rąk wcale się nie uruchamiają i na swoich dłoniach nie czujemy powiewu powietrza. W takich sytuacjach świetnym rozwiązaniem będą kompaktowe suszarki do rąk elektryczne które możemy zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Z pewnością przyda nam się na przykład w kuchni czy miejscu pracy, gdzie ciągłe używanie ręczników papierowych staje się już uciążliwe. Suszenie w większości takich sprzętów następuje poprzez zdmuchnięcie cząstek wody ze skóry. Takie działanie nie powoduje przesuszenia skóry, tak jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych suszarek, skóra pozostaje nawilżona. Ponadto w większości takich produktów zdmuchnięta woda spływa kanałem do specjalnego zbiorniczka zamontowanego przy suszarce. Dzięki temu unikamy ciągłych plam na podłodze, jak ma to miejsce w ich starszych odpowiednikach.

Mimo wielu przeciwników suszenia rąk w taki sposób, trzeba przyznać, że technologia idzie naprzód. Nie jesteśmy już skazani na ogromne suszarki jak miało to miejsce jeszcze parę lat temu. Dziś możemy przebierać nie tylko w modelach, ale również rozmiarach czy kolorze tego sprzętu. Jeśli więc planujemy taki zakup do kuchni, śmiało możemy potraktować suszarkę jako element dekoracyjny.