You are currently viewing Stylowa wiata rowerowa

Stylowa wiata rowerowa

Jeżeli prowadzimy firmę lub sklep o dużej powierzchni, zależeć nam będzie na tym, żeby goście i klienci mogli docierać do nas wszelkimi dostępnymi formami transportu, w tym także rowerami. Aby im to ułatwić, możemy zdecydować się na to, żeby postawić przed naszą siedzibą wiatę, pod którą będzie można trzymać wszelkiego rodzaju jednoślady.

Gdzie można postawić wiatę rowerową

zamykane wiaty na roweryTo coraz bardziej popularne rozwiązanie. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele wiat. Niektóre z nich to bardzo ciekawe i nowoczesne formy architektoniczne, które wykorzystują różne materiały oraz nietypowe rozwiązania konstrukcyjne. Możemy też postawić na klasykę, dzięki czemu nasza wiata nie będzie wyróżniała się za bardzo, co sprawi, że będzie bezpieczniejsza. Warto dobrze przemyśleć zakup odpowiedniej wiaty, którą ustawimy przed naszym lokalem. Dzięki temu będziemy mogli przyciągać nowych klientów, bardziej zainteresują się też nasi pracownicy, którzy będą czuli, że firma o nich dba. Posiadanie takiej wiaty na rowery ma wiele zalet, musimy jednak uzyskać zgodę na jej postawienie. W tym celu najlepiej zgłosić się do administratora terenu przed naszym budynkiem, jeżeli nie należy on do nas. To bardzo ważne, gdyż dzięki temu możliwe będzie skuteczne uzyskanie pozwolenia. Warto zainwestować też w zamykane wiaty na rowery dla naszych pracowników. Sprawi to, że będą mogli bezpiecznie trzymać swoje rowery w trakcie pracy.

Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Przede wszystkim skłoni naszych pracowników do tego, żeby przyjeżdżali do pracy rowerami, przez co nie będą stali w korkach i zaoszczędzą dużo czasu. To bardzo praktyczne rozwiązanie, o którym warto pamiętać. Jeżeli się na nie zdecydujemy, taka inwestycja zwróci się nam w zadowoleniu naszych klientów oraz pracowników.