You are currently viewing Solidne białe folie do sianokiszonek

Solidne białe folie do sianokiszonek

Pojawienie się folii do sianokiszonek znacznie zwiększyło opłacalność zabiorów siana. Dzięki elastycznej folii, rolnik może z łatwością przygotować porcje siana do własnego użytku lub na sprzedaż. Plusem tego typu opakowań jest wysoka wydajność, mocne trzymanie zbitego siana oraz zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi. 

Sprawdzony sposób na opakowanie do siana-folia rozciągliwa

folie do sianokiszonekCzas, gdy siano leżało bez przykrycia na łące i czekało na transport do gospodarstwa, dawno minęły. W nowoczesnym rolnictwie nie ma miejsca na amatorskie metody. Solidne folie do sianokiszonek pomagają podnieść poziom świadczonych usług. We współczesnym rolnictwie liczy się ekonomia i wydajność. Efekty pracy rolnika wymagają szacunku i uwagi. Dlatego producenci folii do owijania bel siana starają się zapewnić jak najlepsze efekty przechowywania słomy. Duże bele siana nie zamokną i są bardzo dobrze zabezpieczone przed pleśnią. Mikroorganizmy są pozbawione warunków rozwoju w belach owiniętych mocną folią. W efekcie rolnik otrzymuje bardzo wysokiej jakości produkt, który docenią także odbiorcy. Część siana, które trafia do skupu, wykorzystywane jest na paszę dla zwierząt. Idealnie czyste i suche siano zyskuje wyższe ceny. Ten efekt zapewniają właśnie folie rozciągliwe. Dostępne są w kolorze białym lub zielonym. Jednak to nie kolor odgrywa priorytetową rolę, lecz niezwykle mocny materiał zabezpieczający zbiory przez deszczem.

Całoroczna praca rolnika przyniesie większe zyski, jeśli bele siana zostaną owinięte solidną folią. Rozciągliwy materiał nie przepuszcza powietrza ani deszczu. Dzięki temu słoma jest idealnie zachowana, gdy trafia do skupu lub do gospodarstwa. Sianokiszonka przechowywana w foliowym opakowaniu nie traci swojej wartości i pozwala zachować doskonałą jakość.