You are currently viewing Smycz do kluczy jako prezent

Smycz do kluczy jako prezent

 

Moja trzynastoletnia siostra, Katarzyna, za równy miesiąc będzie obchodziła imieniny. W naszej rodzinie imieniny obchodzi się huczniej niż urodziny. Dlatego Kasia chce zorganizować imprezę dla najbliższej rodziny oraz zaprosić kilku swoich znajomych czy przyjaciół. Długo zastanawiałam się, jaki podarunek tym razem jej sprawić, aż w końcu wymyśliłam.

Dlaczego wybrałam sublimacyjną smycz?

smycz sublimacyjnaKażdy wie, że Katarzyna jest bałaganiara i bardzo często kiedy ma wychodzić do szkoły, nie może znaleźć swoich kluczy do domu. Dlatego wymyśliłam, że kupię jej smycz do kluczy, która będzie dla niej wyjątkowa i nie zapomni o niej. Smycz sublimacyjna wydawała się być idealnym rozwiązaniem. Jest to odmiana druku transferowego, która zapewnia jakość oraz trwałość nadruku. Zdecydowałam się, że poproszę o jakiś zabawny nadruk oraz napis, dzięki czemu Kasia zakocha się w smyczy i w ten sposób nie będzie zapomniała o swoich kluczach do mieszkania, ponieważ wszystkim domownikom utrudnia to funkcjonowanie. Dzięki tej metodzie druk można nanieść z dwóch stron na smyczy, co według mnie jest niewątpliwie zaletą. Jak się okazało to smycz sublimacyjna najczęściej jest robiona, kiedy klient zamawia gadżety reklamowe dla swojej firmy. Oczekuje, żeby smycze były przede wszystkim trwałe oraz ich kolory były wyjątkowe trwałe, na co każdy z nas zwraca uwagę.

Od mojego najstarszego brata, Mikołaja, z kolei dowiedziałam się, że w przypadku kiedy chcemy wydrukować grafikę, w której są przejścia kolorów to najlepiej właśnie skorzystać z metody sublimacyjnej, ponieważ dzięki niej najlepiej wychodzi tego typu nadruk. Czego to człowiek się nie nauczy, prawda? Sama oczywiście nie znam się zbytnio na tego typu metodach, ale jak zaczęłam się dowiadywać, to wiele osób jest zadowolona z tej metody.