You are currently viewing Smaczny i zdrowy sok

Smaczny i zdrowy sok

 

Każdego roku na raka zapada kilkadziesiąt tysięcy osób. U jednych jest on wykrywany w zaawansowanych stadium, a u innych w początkowym etapie choroby, choć przeważnie następuje to przypadkiem. Bez względu na to, zawsze szybko powinno się zacząć leczenie.

Jak stosować sok z morwy indyjskiej?

smaczny sok z noni na rakaPicie soków jest od dawna zalecane przez dietetyków i lekarzy, ale tylko tych, które są naturalne i nieprzetworzone. Choć sok z marchwi czy buraka są zdrowe i zawierają witaminy, to jednak nie zawierają wszechstronnego, leczniczego działania. Pacjenci onkologiczni często poszukują dodatkowych metod leczniczych poza medycyną konwencjonalną, ponieważ chcą zwiększyć swoje szanse na wyzdrowienie. Pokonanie raka nie jest proste i zawsze jest to nierówna walką, którą najlepiej zacząć jak najwcześniej. Smaczny sok z Noni na raka jest szczególnie polecany przez mieszkańców Polinezji, ponieważ to właśnie tam odkryto i spopularyzowano jego zastosowanie. Liczne badania naukowe potwierdziły jego właściwości antynowotworowe, ponieważ wykryto w nim związki mogące wpływać na zahamowanie namnażania się komórek rakowych. Picie soku przeważnie nie zakłóca, a nawet wspomaga działanie terapii konwencjonalnej. Aby doświadczyć jego niesamowitych właściwości, wystarczy spożywać jego niewielkie ilości każdego dnia. Zalecane są dwie łyżki dziennie, zatem litrowa butelka, którą kupimy w sklepie ze zdrową żywnością wystarczy na bardzo długo. Przeważnie trzeba za nią zapłacić od czterdziestu do nawet sześćdziesięciu złotych.

Poza działaniem przeciwnowotworowym, sok z Noni wykazuje właściwości przeciwdrobnoustrojowe, które pomagają w leczeniu chorób układu pokarmowego, przeciwbólowe, co znalazło zastosowanie w różnych lekach i przeciwmiażdżycowe, ponieważ hamuje utlenianie złego cholesterolu.