You are currently viewing Rodzaje naklejek na płytki

Rodzaje naklejek na płytki

Dzisiaj jest mój szczęśliwy dzień, dostałam się na wymarzone studia prawnicze w Toruniu. Razem z przyjaciółką znalazłyśmy małe mieszkanko w Toruniu, które wynajęłyśmy przy pomocy rodziców. Byłyśmy bardo szczęśliwe bo studiowanie i mieszkanie w przepięknym Toruniu to była wielka przygoda. Rozpoczynał się nowy etap w naszym życiu.

Naklejki na płytki w studenckim mieszkaniu

ładne naklejki na płytkiMieszkanie okazało się bardzo przytulne, przestronne. Nasze pokoje były słoneczne, jasne. Meble były nowe, wygodne i w fajnym stylu. Kuchnia była bardzo wygodna, praktyczna i wyposażona w potrzebny sprzęt. Jedynym minusem były płytki w łazience w kolorze musztardowym. Trzeba było coś z nimi zrobić bo łazienka była jedynym nieprzyjemnym i nieprzyjaznym miejscem w naszym mieszkaniu. Pojechałyśmy do sklepu budowlanego poszukać czegoś co zasłoni, przykryje nasze brzydkie płytki. W dziale z wyposażeniem łazienek znalazłyśmy ładne naklejki na płytki. Nie miałyśmy pojęcia, że można kupić naklejki na płytki i to w przeróżnych wzorach i kolorach. Naklejki na płytki łazienkowe najczęściej wykonane są z samoprzylepnej folii, wysoko odpornej na wilgoć, zabrudzenia, inne uszkodzenia. Wybrałyśmy naklejki w przepiękny marokański wzór w odcieniach błękitu. Bez względu na to jaki wzór wybierzemy montaż naklejek jest taki sam, bardzo prosty. Każdą folię ze wzorem przyklejamy osobno. Przy pomocy przyjaciół udało się nakleić naklejki na płytki. Efekt był niesamowity, to nie była ta sama nudna łazienka z brzydkimi płytkami.

Nie wszyscy wiedzą, że naklejki na płytki łazienkowe to rewelacyjny produkt pozwalający szybko przeprowadzić metamorfozę wnętrza, bez kucia, kurzu i hałasu. Dzięki naklejkom w marokańskim stylu nasza łazienka była oryginalna, nowoczesna, bardzo przyjemna.