You are currently viewing Ramka na zdjęcia jako element wspomnień

Ramka na zdjęcia jako element wspomnień

Wszyscy uwielbiamy tworzyć piękne wspomnienia, chcemy przeżywać nowe doznania, emocje. Spotykamy też się z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Często tym spotkaniom, emocjom towarzyszy robienie wspólnych fotografii i upamiętnianie ich, aby jak najdłużej zostały z nami.

Jaką oprawę do zdjęć powinniśmy wybrać?

ramy do zdjęćWywołując zdjęcia mamy często w planach włożenie ich do albumu lub do ramki. Jeżeli zdjęcie jest dla nas ważne znajdujemy na nie specjalne miejsce, wywołujemy z dużym formacie, tworzymy obraz z niego. Wówczas należy pamiętać o zakupie ramy do zdjęć. Świetnie sprawdzą się ramy kojarzące się z daną sytuacją, miejscem, osobami. Idealnie będą pasowały do danego zdjęcia, świetnie będą oddawać emocje przeżytego wydarzenia. Nie raz będąc na wakacjach już tam można kupić taką ramę mając na uwadze wywołanie odpowiedniego zdjęcia. Zwykle wtedy nie ma znaczenia czy rama będzie w stylu idealnie pasującym do mieszkania i stylu w jakim jest wykonana. Najważniejsze jest to z jakimi emocjami nam będzie się kojarzyła taka rama i zdjęcie. Rama na zdjęcia może być także świetnym prezentem dla bliskiej osoby, możemy podarować ramę mającą dla nas wartość sentymentalną już z przygotowanym wcześniej obrazem czy zdjęciem, a także z zamiarem stworzenia takiego obrazu. Jeżeli zależy nam na określonym stylu ramy warto jest poszukać w wielu sklepach, a jeżeli lubimy styl klasyczny nawet na różnych jarmarkach, targach, gdzie można spotkać takie ramy do zdjęć jakich nie znajdziemy w sklepach. 

Robiąc zdjęcia, obrazy i pejzaże warto oprawić je w idealną ramę, tak aby całość stanowiła idealne wykończenie wnętrza, ale też aby była dla nas pięknym wspomnieniem dni i momentów, które przeżyliśmy z najbliższymi. Rama pasująca do osoby lub miejsca, w którym byliśmy może być też świetnym podarunkiem.