You are currently viewing Prywatna wizyta u endokrynologa i jej zakres cenowy

Prywatna wizyta u endokrynologa i jej zakres cenowy

Coraz więcej kobiet boryka się z problemami hormonalnymi. Zaburzenia funkcjonowania tarczycy diagnozuje się często dość późno, gdy praca gruczołu jest już bardzo rozregulowana. Kiedy obserwujemy u siebie szereg niepokojących objawów, sięgamy po telefon, by umówić wizytę refundowaną. Terminy wizyt są jednak odległe. Co zrobić w takim przypadku?

Prywatne leczenie endokrynologiczne w dobrej cenie

kardiolog węgrówRatunkiem jest poszukanie specjalisty od zaburzeń hormonalnych, który przyjmuje dość szybko. Jeśli interesuje nas dobry endokrynolog prywatnie cena umówienia konsultacji jest adekwatna do poziomu świadczonych usług. Warto dodać, że wizyta u niepaństwowego specjalisty od leczenia zaburzeń pracy gruczołów hormonalnych nie wiąże się z wysokimi kosztami. Na pierwszą wizytę warto przyjść z kompletem badań zleconych przez lekarza rodzinnego. Spośród wyników niezbędnych do przeprowadzenia pierwszej konsultacji wyróżnić należy poziom TSH oraz wskaźnik ft3 i ft4. Nie zaszkodzi również zbadać poranny poziom cukru, cholesterolu oraz stężenie prolaktyny we krwi. Lekarz specjalista, mając wgląd w wyżej wymienione wyniki, może określić, jaki rodzaj leczenia jest niezbędny i prawidłowo dobrać dawkę hormonów w tabletkach. Lekarz może również dobrać suplementację, wspierającą działanie gruczołów hormonalnych. Prawidłowo dobrane leki i suplementy pozwolą uregulować problemy z wydzielaniem hormonów tarczycy i przysadki.

Jeśli terminy porady u specjalisty od zaburzeń hormonalnych są odległe, warto zastanowić się nad ustaleniem wizyty niepaństwowej. Oczekiwanie na konsultację endokrynologiczną jest nieporównywalnie krótsze, koszty niewysokie, a niezbędną receptę na leki wspierające pracę tarczycy otrzymamy na podstawie pakietu badań, zleconego przez lekarza rodzinnego.

 

Informacje pochodzą z https://www.klinikaniewinski.pl