You are currently viewing Profesjonalnie wykorzystany botoks

Profesjonalnie wykorzystany botoks

Warto pamiętać o tym, że botoks nie jest zabiegiem na całe życie. Jeżeli zdecydujemy się na niego, a nie będziemy zadowoleni, wystarczy zaczekać kilka miesięcy, a efekt zniknie. Dodatkowo botoks nie wpływa w sposób permanentny na skórę czy kształt twarzy. Zaletą jest także fakt, że botoks daje szybkie efekty, które są widoczne już po kilku dniach. Pozwala na redukcję zmarszczek mimicznych, wygładza skórę i pomaga w walce z migrenami.

Czy warto korzystać z botoksu?

najlepszy botoks w LegionowiePodanie botoksu zazwyczaj zajmuje kilka minut i jest stosunkowo mało inwazyjne w porównaniu z innymi zabiegami dostępnymi na rynku. I choć jad kiełbasiany wydaje się nam z pozoru niebezpieczny, to dzięki postępowi technologicznemu oraz badaniom ryzyko jest niewielkie. Warto wypróbować najlepszy botoks w Legionowie. Należy mieć świadomość, że botoks może w sposób czasowy ograniczać mimikę, ponieważ działa na zasadzie paraliżowania mięśni twarzy, aby je odpowiednio rozluźnić. Duże znaczenie ma w tym przypadku technika podania, dlatego warto stawiać na doświadczonych profesjonalistów. Niewłaściwa metoda podania, źle dobrana dawka i nieodpowiednie warunki zabiegu mogą powodować, że efekt będzie odmienny od oczekiwanego przez nas. Specjalista powinien mieć również odpowiednią wiedzę na temat możliwych reakcji alergicznych i efektów ubocznych.

Należy mieć świadomość, że botoks nie służy do wypełniania zmarszczek, działa w inny sposób. Toksyna botulinowa powoduje skuteczne zahamowanie procesu uwalniania acetylocholiny, czyli neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekazywanie impulsów między nerwami i mięśniami. Używana jest w celu wyłączenia albo ograniczenia pracy niektórych mięśni twarzy, które powodują intensywne marszczenie skóry i zapobiegać pogłębianiu zmarszczek.