You are currently viewing Potrzebowałam tabletek przeciw wypadaniu włosów

Potrzebowałam tabletek przeciw wypadaniu włosów

Już wprost nie mogłam patrzeć na swoje sfatygowane włosy. Nie dość, że miałam je „pięć na krzyż”, to jeszcze te które mi zostały były kruche, cienkie i łamliwe. Żadna fryzura nie wchodziła w rachubę, ponieważ jakbym się nie uczesała, tak też na moje głowie pozostawały widoczne „łyse placki”. W końcu udałam się z tym problemem do trychologa, który na szczęście bardzo mi pomógł.

Korzystam z tabletek przeciw wypadaniu włosów

tabletki przeciw wypadaniu włosów i na porostOkazało się, że po prostu cierpię na bardzo duże niedobory witamin oraz mikroelementów, które są niezbędne do tego, aby mieć zdrowe i mocne włosy. Z badań wynikało, że w moim przypadku skuteczna może okazać się odpowiednia suplementacja. Musiałam wzmocnić swoje włosy „od środka”, od cebulki. Biorąc to pod uwagę, nie dziwił fakt, że dotychczasowe wcierki i szampony nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Od razu po wyjściu od niego z gabinetu, udałam się do apteki, gdzie dostałam bardzo dobre tabletki przeciw wypadaniu włosów i na porost włosów. Były to bardzo mocne tabletki. Dzięki temu wystarczyło przyjmować tylko jedną kapsułkę dziennie, o dowolnej porze dnia. W ich składzie znajdowały się między innymi witaminy A i B oraz kwas foliowy i cynk, które skutecznie stymulowały nowe cebulki włosów do rośnięcia. Wzmacniały również obecne cebulki włosów i pomagały w odbudowie mocnego, nie łamiącego się włosa.

Trycholog zapewnił mnie, że po takich tabletkach bardzo szybko zauważę znaczną poprawę. I muszę przyznać, że tak właśnie się stało. Bardzo szybko włosy zaczęły odrastać, a w miejscach suchych placków pojawiły się nowe włoski, które dość szybko zaczęły rosnąć. Teraz nie musiałam się już martwić tym, że zaraz wyłysieje. Musiałam tylko pamiętać o codziennej, regularnej suplementacji tymi skutecznymi tabletkami kupionymi w okolicznej aptece.