You are currently viewing Potrzebowałam półśpiochów dla noworodków

Potrzebowałam półśpiochów dla noworodków

  • Post author:
  • Post category:Zabawki

Kilka dni temu urodziło się moje pierwsze dziecko. Akurat było bardzo gorące lato, a w szpitalu nie było klimatyzacji. Mojemu synkowi było bardzo gorąco, szczególnie w nocy i nie wszystkie ubranka jakie miałam dla niego przygotowane, nadawały się dla niego. Pielęgniarka doradziła mi, abym do domu kupiła mu do spania półśpiochy, ponieważ takie ubranko jest dla noworodków najbardziej wygodne.

Kupno półśpiochów w małym rozmiarze

półśpiochy dla noworodkówMoje dziecko było bardzo małe, dlatego nawet typowe ubranka dla noworodków były dla niego za duże. Zaraz po wyjściu ze szpitala udałam się do sklepu z odzieżą dziecięcą, gdzie już kiedyś widziałam takie półśpiochy w bardzo dobrej, niskiej i przystępnej cenie. Zapytałam sprzedawczyni o półśpiochy dla noworodków, a w odpowiedzi zaprowadziła mnie ona na odpowiedni dział i pokazała kilka takich ubranek. Ostatecznie, zdecydowałam się zakupić lekkie, bawełniane śpiochy dla noworodkach w malutkim rozmiarze. Powiem szczerze, że nie spodziewałam się, że półśpiochy mogą być takie wygodne zarówno dla rodzica jak i dla noworodka. Przede wszystkim tanie śpioszki mają krótki rękawek, a nogawki sięgają tylko za kolano. Dzięki temu noworodek nie poci się w newralgicznych miejscach, co zabezpiecza przed podrażnieniami skóry i potówkami. Kolejną zaletą takich półśpiochów dla noworodka jest wygodne zapięcie w kroczu.

Dzięki temu rodzic ma łatwy i praktyczny dostęp do pieluchy i może z łatwością przewinąć dziecko. Byłam bardzo zadowolona z zakupionych śpioszków i kiedy tylko moje dziecko wyrastało z kolejnych ubranek kupowałam mu nowe, większe półśpiochy. Mój synek spał w półśpiochach i chodził w nich w ciągu dnia nawet zimą, która w tym roku okazała się bardzo lekka. Takie półśpiochy do naprawdę wygodne ubranko dla dziecka.