You are currently viewing Potrzebowałam drewnianych żaluzji do mieszkania

Potrzebowałam drewnianych żaluzji do mieszkania

Niedawno wprowadziliśmy się z mężem do nowego mieszkania. Mieliśmy sypialnie, której okna wychodziły na wschód. Od samego rana w pokoju świeciło więc słońce. Latem było to bardzo uciążliwe, ponieważ budziliśmy się już po czwartej rano i nie mogliśmy dłużej spać. W końcu powiedziałam, dość. Uznałam, że muszę coś z tym zrobić. Zdecydowałam się kupić żaluzję.

Gdzie w Lublinie kupię żaluzje drewniane?

żaluzje drewniane lublinDługo zastanawiałam się, jakie żaluzje będą dla mnie najlepsze. Po przeanalizowaniu wielu możliwości zdecydowałam się na wysokojakościowe żaluzje drewniane Lublin to miejscowość, w której można znaleźć wiele sklepów z tego typu artykułami okiennymi. Udałam się do jednego z renomowanych i polecanych sklepów, gdzie można było kupić takie produkty. Sklep znajdował się blisko mojego miejsca zamieszkania, w samym centrum Lublina. Udało mi się tam bez problemu znaleźć takie żaluzje, jakich potrzebowałam. Były one dostępne w promocyjnej, niskiej cenie. Sprzedawczyni zapewniła mnie, że są one trwałe i solidne. Można je bezinwazyjnie zamontować do okna i bez problemu zdjąć, gdybym chciała na przykład umyć okno. Bardzo łatwo się je również czyści. Drewno jest zaimpregnowane, a co za tym idzie, odporne na wilgoć, która często pojawia się przy oknach, szczególnie zimą. Od razu zdecydowałam się je zakupić, ponieważ w potrzebnym mi rozmiarze, pozostały już tylko ostatnie sztuki.

Szybko przekonałam się, że to było bardzo dobre rozwiązanie. Zakupione żaluzje zapewniały cień oraz przyjemny chłód w sypialni. Bardzo łatwo się je podnosiło i można było z łatwością regulować poziom nasłonecznienia pomieszczenia. Wybrałam żaluzje drewniane pomalowane na biało, ponieważ pasowały aranżacją do wnętrza mojej sypialni, jednak w sklepie było dostępnych sporo innych kolorów.