You are currently viewing Podarowanie siostrze pięknego pierścionka

Podarowanie siostrze pięknego pierścionka

 

Z siostrą miałam bardzo bliskie relacje i traktowałam ją jak przyjaciółkę. Obie mieszkałyśmy w tym samym mieście i dzięki temu mogłyśmy się dość często spotykać. Zazwyczaj dowiedziałam siostrę u niej w mieszkaniu, bo miałam do niej po drodze wracając z pracy.

Kupno srebrnego pierścionka dla siostry

pierścionki srebrneW piątek jak wracałam z pracy, to postanowiłam zajrzeć do sklepu jubilerskiego, który mijałam każdego dnia. Zachęciła mnie reklama wywieszona na witrynie, która informowała o wyprzedaży srebrnej biżuterii. Moja siostra Iwona uwielbiała nosić pierścionki srebrne i miała ich całą szkatułkę. Mimo to cały czas je kupowała. Wpadłam na pomysł, że zrobię siostrze prezent ot tak, bez okazji i kupię taki pierścionek. Wiedziałam jaki rozmiar nosiła Iwona i dzięki temu mogłam taki prezent jej zrobić. Ceny srebrnych pierścionków były dość mocno przecenione i dzięki temu mogłam wybrać duży i solidny pierścionek. Na wystawie znalazłam taki z piękną cyrkonią, który od razu wpadł mi w oko. Wiedziałam, że Iwonie też bardzo się spodoba. Pierścionek miał regulowaną szerokość i dzięki temu pasował na każdy palec. Kupiłam ten pierścionek i cieszyłam się, że podaruję go siostrze. Dostałam do niego piękne pudełko, w którym podarowałam ten srebrny pierścionek Iwonie. Oczywiście moja siostra była zaskoczona, że przyniosłam jej tego dnia prezent, bo nie miała urodzin i zupełnie nic nie świętowała. Powiedziałam, że to taki drobiazg bez okazji. Pierścionek oczywiście bardzo jej się spodobał.

Kiedy dostałam propozycję pracy za granicą, to długo zastanawiałam się czy ją przyjąć. Iwona jednak namawiała mnie na ten wyjazd, bo to była dla mnie ogromna szansa. Obiecała, że będzie mnie odwiedzała przynajmniej raz w miesiącu i tylko dlatego zgodziłam się wyjechać.