You are currently viewing Odkurzacze używane w hotelach

Odkurzacze używane w hotelach

Branża hotelowa w dzisiejszych czasach rozwija się jak nigdy wcześniej. Podróżujemy coraz więcej, coraz chętniej korzystając z usług dobrej klasy hoteli. Hotelarze mają więc złoty okres, jednak wiąże się on z pewnymi wyzwaniami. Przy dużej i szybkiej rotacji gości, kluczowym zadaniem, na którym należy się skoncentrować, jest utrzymanie czystości w pokojach. 

Nieduży odkurzacz o dużej mocy

odkurzacz hotelowyNieskazitelnie czyste pokoje w hotelach są jednym z ważniejszych wyznaczników przy późniejszej ocenie danego miejsca. Poza odpowiednią obsługą i atrakcyjnym wnętrzem, to właśnie czystość w pokojach gościnnych jest priorytetowym zadaniem stojącym przed każdym hotelarzem. Należy więc zadbać nie tylko od dokładnie sprzątających pracowników, ale też o dobrej jakości sprzęt. Zupełną podstawą jest odkurzacz hotelowy, który pozwala zarówno na odkurzanie na sucho, jak i na mokro. Odkurzacze hotelowe są bardzo poręczne i nie są ciężki, żeby można je było łatwo transportować, jednak mają przy tym odpowiednio dużą mocą, dzięki czemu czyszczą z bardzo dużą dokładnością. Każdy taki odkurzacz posiada różne końcówki, przeznaczone do odkurzania różnych powierzchni powierzchni. W bardzo dużych hotelach w większości pokoi dla gości montuje się odkurzacze centralne, wówczas jedynym sprzętem, który trzeba ze sobą nosić, jest specjalna rura podłączona do otworu w ścianie. Odkurzacze centralne uruchamia się za pomocą specjalnego pilota albo przycisku na ścianie.

W każdym hotelu dobrej jakości odkurzacz to niezbędny sprzęt. Utrzymanie w czystości w hotelu, a w szczególności w pokojach gościnnych, jest bowiem priorytetowym zadaniem, jeżeli chcemy mieć coraz więcej gości. Na rynku dostępne są specjalne odkurzacze hotelowe o niedużej wielkości, ale a to posiadające bardzo dużą moc.