You are currently viewing Namiot promocyjny na targi

Namiot promocyjny na targi

 

Organizacja eventów targowych, a także branie w nich udziału wymaga odpowiednio przygotowanego miejsca. Najlepszym miejscem do przygotowania eventu na świeżym powietrzu jest namiot promocyjny. Pozostają jeszcze aspekty jego wynajmu oraz rozłożenia. Zarówno pierwsza, jak i druga część tego planu jest łatwa do zrealizowania. Są wypożyczalnie, które zajmują się wynajmem takich przestrzeni.

Jak rozłożyć namiot promocyjny?

duży namiot promocyjnyPodstawowa rzecz, którą należy wykonać jest przygotowanie i sprawdzenie miejsca. Duży namiot promocyjny potrzebuje przestrzeni, a także równego terenu, aby stał prosto. Konstrukcję namiotu stawia się z rurek stalowych, zaczynając od złożenia dachu. Robi się to na podłożu. Po złożeniu dachu należy się upewnić, czy jest on na pewno dobrze skręcony, ponieważ nie będzie już możliwości poprawy gdy dojdą do konstrukcji następne elementy. W późniejszym etapie dokłada się warstwowo nogi konstrukcji. Składają się one z dwóch rur. Na początku cały namiot otrzymuje po jednej rurze, następnie dokłada się drugą. Taki warstwowy sposób stawiania namiotu powoduje, że nie wygina się konstrukcja dachowa. Na końcu w dwie osoby należy narzucić materiał namiotu oraz przypiąć jego boki. Często zamiast oryginalnych zapięć wykorzystuje się plastikowe opaski zaciskowe. Takie rozwiązanie jest dużo trwalsze, jednak zapięcie ścian namiotu trwa nieco dłużej.

W namiocie promocyjnym możemy mieć nawet elektryczność, poprzez szybkie podciągnięcie instalacji elektrycznej. Taki namiot promocyjny stosowany jest bardzo często na targach rolniczych, gdzie większość rzeczy wystawiana jest na świeżym powietrzu. Namiot jest całkowicie wodoodporny, a jego konstrukcja bezproblemowo wytrzymuje nawet duże wiatry. Warto jest go solidnie przymocować do podłoża.