You are currently viewing Łoże wykonane na zlecenie

Łoże wykonane na zlecenie

Zaraz po ślubie, który będzie miał miejsce, wprowadzamy się z mężem do naszego nowego domu. Jestem ogromnie podekscytowana tą perspektywą, gdyż zawsze marzyłam o takim domu jednorodzinnym. A ten, w którym będę mieszkać, został wybudowany według naszego wspólnego projektu. Jednym z pomieszczeń, z których cieszę się najbardziej, jest przestronna sypialnia. 

Drewniane łoże do sypialni

łoże małżeńskieCałe życie mieszkałam w bloku i skrytości marzyłam o własnym domku jednorodzinnym gdzieś z daleka od miejskiego zgiełku. Na szczęście marzenia się spełniają, a raczej to my mamy możliwości, żeby je realizować. W przyszłym miesiącu biorę ślub i potem od razu wprowadzamy się z mężem do naszego nowego domu, który wybudowany został według naszego indywidualnego projektu. Jednym z moich celów zawsze była wielka sypialnia, w której centralne miejsce zajęłoby łoże małżeńskie, najlepiej z baldachimem. I dokładnie takiej sypialni się doczekałam. Łóżko zostało zamówione u naszego znajomego stolarza. Wykonał on dla nas z dobrej jakości drewna piękne łoże z baldachimem. Łóżko ma nowoczesny design, ale idealnie przy tym komponuje się w klasycznie urządzonym wnętrzu. Taki zresztą miałam zamiar, biorąc współudział w projektowaniu wyglądu wnętrz. Chciałam połączyć nowoczesność z przytulną klasyką i udało się. Ważną rolę w każdym pomieszczeniu pełni dobrej jakości drewno. Jego ciemna barwa nadaje klimat wnętrzom. Zastosowanie nowoczesnych dodatków sprawia, że całość nie przytłacza. 

W końcu będę mogła zamieszkać w domku jednorodzinnym. Przez ostatni rok z narzeczonym doglądaliśmy budowy naszego domu. Mi największą radość sprawiało urządzanie poszczególnych wnętrz. Najbardziej ciesze się z dużej sypialni oraz z pięknego, drewnianego łoża małżeńskiego, które zostało wykonane na zlecenie.