You are currently viewing Kupowanie z głową

Kupowanie z głową

Podział wydatków, jak wszystko podzielić, aby trochę zaoszczędzić.T-shirty bawełniane z nadrukiem, koszulki bawełniane z nadrukiem, a może t-shirty z nadrukiem na zamówienie, bluzy z własnym nadrukiem na zamówienie.

Zanim kupisz ubranie pomyśl czy będziesz je nosić!

T-shirt z nadrukiem, koszulkaCo kupować, Co powinno znajdować się w naszej szafie, z czego natomiast zrezygnować? Inspiracje madowe są wszędzie, wystarczy się rozejrzeć. Najlepsza inspiracją jest moda uliczna, magazyny modowe, blogi internetowe, telewizja i internet . Blogi o modzie są jednym z najpopularniejszych źródeł modowych inspiracji. Oglądając strony szafiarek lub obserwatorów mody ulicznej, znajdź swoje ulubione i odpowiadające twojemu poczuciu estetyki blogi. Sprawdzaj je regularnie, ale nie kopiuj stylizacji, bądź oryginalna. Portale internetowe – zawdzięczają agencjom prasowym są na bieżąco z najświeższymi trendami z całego świata. Nie musimy biegać po sklepach wystarczy nam internet. Zwróćmy uwagę na np. Ikony mody, modelki, modeli, redaktorki, prezenterki. Wszystko co nas otacza jest natchnienie i inspiracją. Wszystko to sprawia, że czujemy potrzebę posiadania wielu rzeczy, natomiast w tym momencie należy się zastanowić, czego my tak naprawdę potrzebujemy. Czy kolejna bluzka, apaszka, jest nam do czegoś potrzebna, czy jest w naszym stylu, czy tak na 100 % jesteśmy pewni, że chcemy ją mieć. Prawdziwie stylowe osoby dobrze znają siebie i swoje potrzeby. Wydają pieniądze na ubrania i dodatki, które są u nich w ciągłej rotacji. Nie lubiąca imprez domatorka wybierze wygodne sukienki z dzianiny i piękną piżamę, pani adwokat zainwestuje w pięknie odszyte koszulki z nadrukiem na zamówienie, fanka weekendowych wycieczek z psem dobre buty trekkingowe i ciepłą, stylową parkę, a miłośniczka tańca mieniącą się cekinami sukienkę.

Nawet najpiękniejsze i najdroższe brokatowe szpilki nie dodadzą Ci ani grama stylu, jeśli wylądują na półce. Może warto chwilę poświęcić i coś zmienić?