You are currently viewing Kupno spersonalizowanego etui na Macbook’a

Kupno spersonalizowanego etui na Macbook’a

Bardzo często używam laptopa w trasie. Praktycznie co tydzień pokonuje pociągiem wiele kilometrów. W trasie zazwyczaj oglądam filmy albo pracuję. Jakiś czas temu pomyślałam, że warto byłoby zainwestować w nowe etui na laptopa, ponieważ stare było już zniszczone. Długo zastanawiałam się nad tym, jakie byłoby najlepsze. Po dłuższym zastanowieniu wpadłam na pewien pomysł.

Poszukiwania spersonalizowanych etui na Macbook’a

spersonalizowane etui macbook air 13Dowiedziałam się, że obecnie w wielu sklepach można zamawiać spersonalizowane pokrowce na laptopy i inne urządzenia elektroniczne. Dzięki temu posiadałabym unikalny pokrowiec z własnym napisem. Wobec tego nie pozostało mi nic innego, jak znalezienie miejsca, gdzie można dostać spersonalizowane etui Macbook Air 13. Całe szczęście nie było to trudne, bowiem okazało się, że blisko mojego miejsca zamieszkania znajduje się sklep, gdzie takie rzeczy były dostępne. Udało mi się tam zamówić przepiękne etui w eleganckim, ciemnym kolorze ze spersonalizowanym napisem. Mogłam wybrać nie tylko sam napis, ale także czcionkę oraz jej wielkość. Etui było wykonane z wysokojakościowej, naturalnej skóry. Zapinało się je na magnetyczny zatrzask. Laptop idealnie się w niego mieścił i był zabezpieczony na czas podróży przed uderzeniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak porysowania obudowy. Na etui musiałam poczekać tylko kilka dni.

To bardzo szybko biorąc pod uwagę, że było ono przygotowywane specjalnie dla mnie. Byłam bardzo zadowolona, że takie personalizowane etui można zamówić w niezwykle niskiej, przystępnej cenie kilkudziesięciu złotych za sztukę. Teraz nie musiałam się już martwić, że podczas podróży lub po włożeniu laptopa do plecaka lub walizki ulegnie on uszkodzeniu. Etui było naprawdę porządne i eleganckie.