You are currently viewing Jaka jest cena jadalnych świerszczy?

Jaka jest cena jadalnych świerszczy?

 

Wielu ludzi eksperymenty kulinarne, jak też chce żyć ekologicznie, toteż w ich domach gości wiele niecodziennych potraw. Moa tu, na przykład, o jadalnych owadach, które są źródłem bardzo dużej ilości białka oraz innych substancji odżywczych.

Ile kosztują jadalne owady?

świerszcze cenaWłaściwie zbilansowana dieta to podstawa dobrego samopoczucia i dobrej linii, dlatego też ważne jest, by jeść różnorodnie, ekologicznie i zdrowo. W tym celu należy ograniczyć spożycie mięsa, lub całkowicie z niego zrezygnować, gdyż istnieją dlań świetne zamienniki. Dlatego też warto sięgnąć po jeden z tak zwanych superfood, czyli jadalne świerszcze. Wszak, w sześćdziesięciu procentach, składają się z wysokiej jakości białka, zawierają kompleks nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy omega oraz witaminę B12. Ponadto są sprzedawane w siedmiu smakach, a każda wersja jest wyjątkowym połączeniem przypraw bez dodatku sztucznych składników i wzmacniaczy smaku. Świerszcze przeznaczone na sprzedaż hoduje się w ściśle kontrolowanych warunkach z zastosowaniem wszystkich wymaganych norm sanitarnych. To bardzo ważne, wszak gwarantuje iż w ręce konsumentów trafia produkt bezpieczny i pełnowartościowy. Jeżeli chodzi o jadalne świerszcze cena jest zależna od gramatury, a zwykle, za sto gramów, płaci się około dwudziestu pięciu złotych. Można oczywiście zdecydować się na mniejszą, na przykład, dwudziestogramową zawartość, ale taki zakup wychodzi znacznie drożej, gdyż trzeba zań zapłacić około piętnastu złotych.

W internecie można znaleźć wiele sklepów, zajmujących się sprzedażą jadalnych owadów i ślimaków. Nie jest to przypadek, wszak ich spożywanie jest coraz bardziej popularne, więc istnieje większe zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty, jak też restauracje, które je serwują.