You are currently viewing Jak uatrakcyjnić menu ślubne?

Jak uatrakcyjnić menu ślubne?

Wiele par biorących ślub, chce w jakiś sposób go uatrakcyjnić. Dlatego też starają się o wynajęcie ciekawych dekoracji, zależy im na słodkich stołach i bufetach, czy też wiejskich kącikach. Jednak zazwyczaj ich upodobania idą w kierunku różnego rodzaju słodkości.

Krówki na ślub

krówki ślubneOczywiście podczas zabawy weselnej wszyscy skupieni są przede wszystkim na tym, żeby potańczyć. Jednak taniec sprawia, że spalamy naprawdę sporą ilość kalorii. W związku z tym mamy zapotrzebowanie na ich uzupełnienie. Potrzebne jest nam zatem dobre jedzenie. Na weselach go nie brakuje, podobnie jak i różnego rodzaju ciast. Wiele osób bardzo chętnie sięga wówczas po słodkości, ponieważ cukier bez wątpienia dodaje nam mnóstwa energii. Para młoda może zatem uatrakcyjnić ogólne menu weselne, dorzucając na stoły krówki ślubne. Jak wyglądają takie krówki? Oczywiście zawartość jest zawsze taka sama. Zwykła, tradycyjna krówka. Jednak opakowanie takiego cukierka nawiązuje właśnie do uroczystości ślubnej. Może się na nim znajdować data takiego ślubu, mini zdjęcie pary młodej czy też jakaś grafika, która nawiązuje do tego wydarzenia. Oczywiście cena takich krówek jest zdecydowanie wyższa od tych, które normalnie możemy spotkać na rynku. Warto jednak bez wątpienia w nie zainwestować, ponieważ z pewnością przykują one uwagę gości. Idealnie takie cukierki nadają się również w ramach podziękowania za obecność. Dość często nie mamy pomysłu na to, jak podziękować gościom. Bez wątpienia takie krówki będą dobrym rozwiązaniem.

Obecnie mnóstwo osób decyduje się na to, by zainwestować właśnie w takie krówki. To dobra opcja na stół, by nieco urozmaicić menu. Jednak krówki tego typu sprawdzą się również w ramach podziękowań dla gości za ich przybycie, co będzie miłym ukłonem w ich stronę.