You are currently viewing Jak działa agencja pracy?

Jak działa agencja pracy?

Z racji tego, że konkurencja jest bardzo duża nasza agencja pracy tymczasowej jest międzynarodowa. Kadra, która obsługuje pracowników włada aż czterema językami. Mówią po rosyjsku, po niemiecku, po włosku i po czesku.

Pracownicy z Ukrainy do nas wracają

pracownicy z UkrainyTo pozwala na to, aby pracownicy ze wschodu, a także z zachodu czuli się u nas jak w domu. Pomagamy także załatwiać wszystkie dokumenty potrzebne do tego, aby pracownik z za granicy mógł u nas zostać i pracować bez żadnych problemów. Pracownicy z Ukrainy są bardzo rzetelnymi pracownikami toteż wszyscy pytają właśnie o nich, Na rynku wręcz zabiega się o pracowników z Ukrainy. Generalnie rzecz biorąc u nas w agencji istnieje także leasing pracowniczy i to na skalę światową. Nasza agencja pracy tymczasowej ma najwyższe noty jeśli chodzi o legalną pracę i legalne zatrudnienie pracowników z całego świata, a także najszybciej załatwiamy kwestię wizy. W zeszłym roku zatrudniliśmy czterysta osób ze wschodu i dwieście z zachodu. Większość z tych osób została w kraju. Myślę, że możemy się pochwalić również faktem, że nasi pracownicy przechodzą dodatkowe szkolenia i testy, podwyższają swoje kwalifikacje i mogą skorzystać z całego pakietu socjalnego, jest w tym pomoc medyczna, a także pomoc prawna. Najlepsi pracownicy z Ukrainy do nas wracają, bo mamy bardzo dużo ofert pracy w całym regionie a dodatkowo możemy też postarać się o zamieszkanie, czyli proponujemy całe zaplecze. Nie ma też problemu jeśli chodzi o nagły urlop dla pracownika, ważne, żeby złożył odpowiednie dokumenty do kadr i są one rozpatrywane najczęściej w dwa dni po złożeniu pisma, nie więcej. Agencja prosperuje już tak trzy lata i cieszy się sporym powodzeniem.

Żeby sprawdzić oferty pracy najlepiej przyjść do nas osobiście, ale można też zalogować się na naszym portalu, wybrać język i aplikacja sama generuje według naszych umiejętności opcjonalne oferty pracy, jest to spore ułatwienie, gdyż wystarczy, że cztery razy klikniemy i już możemy liczyć na to, że jesteśmy na liście pracodawcy. On ma nasze dane i odzywa się.