You are currently viewing Imprezy tematyczne

Imprezy tematyczne

Jedna ze znanych firm w Krakowie organizuje imprezy firmowe o różnej tematyce. Takie imprezy integracyjne zapewniają niezapomnianą zabawę. Jednym z pomysłów na imprezy firmowe jest gra jeden z dziesięciu.

Imprezy tematyczne to okazja do masy śmiechu

imprezaGra bazuje na znanym teleturnieju. Dziesięć drużyn odpowiada na pytania z różnych dziedzin, np.: z historii, z geografii, z nauk społecznych. Jest to jeden ze sposobów by wprowadzić trochę nutki rywalizacji wśród pracowników. Innym pomysłem na imprezy integracyjne-Kraków, może być zabawa w latach PRL-u. W Krakowie jest to jedna z najbardziej popularnych imprez. Taki wieczór w stylu PRL to możliwość zapoznania się z tamtymi czasami. Specjalny dj na imprezy firmowe gra muzykę z tamtych lat, sala jest przystrojona w komunistyczne plakaty, sztandary z pochodów pierwszomajowych. Dopełnienie całej imprezy jest fakt, że każdy z uczestników przychodzi z strojach z tamtej epoki. Imprezy firmowe mogą równie wystąpić w formie imprezy hawajskiej. Każdy z uczestników zabawy jest wystrojony w girlandy kwiatów, mężczyźni maja ubrane hawajskie koszule. Całości dopełnia odpowiednia dekoracja oraz muzyka. Firma z Krakowa oferuje także wieczory magi i czarów. Takie imprezy integracyjne przenoszą uczestników do świata wiedźm. Program imprezy dodatkowo przewiduje pokazy magiczne, układanie tarota czy wróżenie z szklanej kuli. Całości dopełnia mroczna dekoracja oraz dym spowijający całą salę. Wieczór piracki to kolejny z pomysłów na imprezy integracyjne. Dj na imprezy firmowe gra szanty, każdy z uczestników dostaje odpowiednie kapelusze i opaski na oko. Kolejnym pomysłem na imprezę tematyczną jest zabawa w stylu dzikiego zachodu. Całej zabawie towarzysz muzyka contry, uczestnicy bawią siew strojach kowbojów, a dodatkowa atrakcją mogą być rozgrywki pokera rozgrywane jak w prawdziwym salonie.

Imprezą tematyczną może być impreza w stylu Hollywood, muzyka grana przez dj na imprezy firmowe pochodzi z największych hitów kinowych.