You are currently viewing Huśtawka do ogrodu

Huśtawka do ogrodu

 

Ogród na naszej działce był dość zapuszczony, od wielu lat nikt za bardzo o niego nie dbał, nikomu bowiem nie chciało się szczególnie na działce pracować. Działka służy do odpoczywania, a nie do pracowania. Z takiego założenia wychodzili wszyscy bywalcy naszej działki. W końcu jednak postanowiłam wziąć spraw w swoje ręce i zrobić na działce porządek.

Metalowa huśtawka ogrodowa

solidna huśtawka ogrodowa metalowaTym bardziej, ze w naszej rodzinie pojawiły się małe dzieci i chciałam nieco przystosować tę działkę do ich potrzeb. Powyrywałam chwasty, posadziłam trochę ziół i krzaczków owocowych, ponadto postawiłam w ogrodzie mały basenik oraz kurtynę wodną. Zbudowałam też dla dzieci mały plac zabaw. Ponadto zakupiłam też coś, o czym zawsze potajemnie marzyłam, a dopiero teraz nadeszła pora, by to marzenie spełnić. Moim marzeniem była bowiem solidna huśtawka ogrodowa metalowa. Już od czasów dzieciństwa marzyłam o czymś takim i w końcu bardzo okazyjnie udało mi się taką właśnie wymarzoną huśtawkę kupić. Była bardzo solidna, a do tego prezentowała się naprawdę wspaniale. Była to huśtawka, na której swobodnie mogły zmieścić się nawet cztery osoby, pięknie zdobiona ręcznie kutymi kwiatami. Było dość masywna, ale właśnie o coś takiego zawsze mi chodziło. Wybrałam do naszego ogrodu huśtawkę w kolorze ciemnozielonym, ale w sklepie dostępne były również inne wersje kolorystyczne. No i do tego ta cena, która była naprawdę niezwykle korzystna.

Nawet najzwyklejszy ogród, najbardziej banalny, jaki można sobie wyobrazić, zamieni się w ogród niby z jakiejś bajki za sprawą klasycznej, metalowej huśtawki do ogrodu. A jeśli jeszcze obok huśtawki zasadzimy pnące się wino, będziemy mogli podczas siedzenia w niej przenieść kompletnie do innego, magicznego świata elfów oraz wróżek.