You are currently viewing Hurtownia Marcin opinie o pracy

Hurtownia Marcin opinie o pracy

Hurtownia papierosów Marcin to jedno z wielu miejsc gdzie praca jest ciężka, ale opłacalna. Praca w takim miejscu to nie lada wyzwanie.

Jak wyglądają Hurtownia Marcin opinie o pracy?

hurtownia MarcinDzień w pracy zaczyna się wcześnie już koło 6 rano. Towar bowiem trzeba dowieźć jeszcze przed otwarciem sklepów. Papierosy trzeba wcześniej załadować i odpowiednio zabezpieczyć. Jest to niewątpliwie praca dla mężczyzn. Chociaż wśród pracowników znajdują się również przedstawicielki płci pięknej. Rozmawiając z pracownikiem można się dowiedzieć, że jeśli ktoś szuka miejsca do leniuchowania to nie jest to hurtownia, Marcin opinie o pracy ma jak najbardziej pozytywną. Jak sam mówi jest to miejsce gdzie pracuje się ciężko, ale mu to w ogóle nie przeszkadza. Zdarzają się pracownicy, którzy mają trochę inne wyobrażenie o takim miejscu. W takiej pracy trzeba się po prostu dobrze czuć. Warto też być sumiennym, odpowiedzialnym i rzetelnym. Jednak pracodawcy najbardziej cenią sobie uczciwość. Kradzieże w magazynach to prawdziwa plaga. Żeby rozpocząć pracę w hurtowni trzeba przejść szkolenia. Podstawowym jest oczywiście szkolenie BHP. Należy znać sposób obsługi sprzętu oraz nauczyć sposobu wydawania towaru.

Warto także mieć prawo jazdy kategorii B i C. Bardzo przydatne w znalezieniu pracy w hurtowni jest także posiadanie uprawnień na wózki widłowe. Dla chętnych do pracy, hurtownia może okazać się idealna.