You are currently viewing Dopasowane etui na Huawei

Dopasowane etui na Huawei

Żywotność telefonu w dużej mierze zależy od jego użytkowania. Jeżeli będzie o niego dbać i uważać gdzie i jak odkładamy, to może nam posłużyć nawet sześć lat. Jednak wiele uszkodzeń wynika z winy użytkownika i braku etui.

Wybór pokrowca na model telefonu Huawei

etui na telefon huawei p20 liteFirma Huawei jest jednym z czołowych producentów telefonów komórkowych i smartfonów. Prawie, że co dziesiąty użytkownik telefonu, powiada właśnie sprzęt tej marki. Na rynku dostępnych są ich dziesiątki i niemalże każdego roku pojawia się nowy model. W ostatnim czasie najwięcej osób wybiera model p20 lite, który posiada doskonałe parametry i świetnie się prezentuje. Jednak żeby długo sprawnie działał i wyglądał jak nowy, przyda się kupić etui na telefon Huawei p20 lite. Jest to pokrowiec szyty na miarę, ponieważ idealnie się pokrywa ze wszystkimi przyciskami. Co najważniejsze, przylega szczelnie do obudowy i nie zakłóca pracy urządzenia. Etui na telefon może być wykonane z silikonu, plastiku, gumy lub materiału poliuretanowego. Większość z nich nie posiada osłony na ekran, poza wystającym rantem, chroniącym wyświetlacz przed bezpośrednim kontaktem z podłożem. Dlatego też warto sobie dokupić szkło hartowane pasujące na model p20 lite, które zabezpieczy ekran przed drobnymi zarysowaniami i ewentualnymi pęknięciami. Tak osłonięty telefon firmy Huawei jest niemalże niezniszczalny w odniesieniu do codziennego użytkowania. Dzięki dobrze dobranemu etui na telefon, możemy skutecznie przedłużyć jego trwałość i sprawić, że ciągle będzie wyglądał jak nowy.

W momencie sprzedaży jest to bardzo ważne, ponieważ telefon wciąż będzie sporo wart, a jak wiadomo wszelkie uszkodzenia znacznie obniżają jego wartość. Oryginalne etui na Huawei może kosztować od czterdziestu do stu trzydziestu złotych.